dark web tor dark web onion links drugs market dark deep web the dark web darknet carding sites

Going Digital
Akademia Cyfrowej Transformacji

Cyfrowy Lider I Cyfrowy Manager I Digital Sales Manager

Transformacja cyfrowa obejmuje coś więcej niż tylko wdrożenie nowej technologii - to większe wyzwanie. Jeśli zostanie przeprowadzona prawidłowo, Twoja firma będzie bardziej dostosowana do wymagań klientów i odporna na szybko zmieniającą się przyszłość. Sprawdź, jak nasza Akademia może pomóc przeprowadzić Cię przez ten proces!

150 000
do 100% dotacji
3 programy
wdrożenie

CYFROWY LIDER

PROFIL UCZESTNIKÓW:
• Właściciele i współwłaściciele zarządzający MŚP (aktywnie biorący udział w zarządzaniu),
• Pracownicy MŚP zatrudnieni na stanowiskach kierowniczych, chcący rozwinąć swoje umiejętności managerskie

DIGITAL SALES MANAGER

PROFIL UCZESTNIKÓW:
• Właściciele, managerowie odpowiedzialni w firmie za sprzedaż i marketing

CYFROWY MANAGER

PROFIL UCZESTNIKÓW:
• Właściciele i współwłaściciele zarządzający MŚP (aktywnie biorący udział w zarządzaniu)
• Pracownicy MŚP zatrudnieni na stanowiskach kierowniczych, chcący rozwinąć swoje umiejętności managerskie
• Pracownicy MŚP, wobec których właściciele mają plany związane z awansem na stanowisko kierownicze

ANALIZA DOJRZAŁOŚCI CYFROWEJ

Kompleksowa ocena gotowości przedsiębiorstwa do rozpoczęcia procesu transformacji cyfrowej zakończona raportem, określającym aktualny stan dojrzałości cyfrowej firmy, wyzwania i zakres pożądanych zmian

SZKOLENIA

Dedykowane wsparcie szkoleniowe dla osób odpowiedzialnych i zaangażowanych w przeprowadzanie zmian w firmie

WDROŻENIA

Usługi wsparcia doradczego wspomagające wdrożenie wybranych zmian

Klienci o nas

Małgorzata Marek, współzałożyciel i Chief Financial Officer FINGO

„Firma Human Partner zorganizowała dla nas cykl szkoleń z zakresu doskonalenia kompetencji menadżerskich, jak również umiejętności specjalistycznych dedykowany pracownikom IT. Szkolenia były bardzo dobrze przygotowane merytorycznie, z dużym naciskiem na zastosowanie praktyczne. Dużą wartością była dla nas część warsztatowa, która przebiegła w sposób dynamiczny i interesujący. Dzięki pomocy Human Partner skorzystaliśmy także z dofinansowania w ramach projektu „Partnerstwo na rzecz rozwoju dolnośląskich MMŚP”,
co pozwoliło nam na obniżenie kosztów." Współpraca z Human Partner była dla nas przyjemnym doświadczeniem i jesteśmy otwarci na ponowne wspólne zadania.”

Zobacz case study

Iwona Potaczek, Prezes Zarządu Spektrum Sp. z o.o.

Nasza współpraca z Human Partner trwa od 2015 roku. Firma zrealizowała dla nas szkolenia z dofinansowaniem poprzez BUR. Byliśmy na tyle zadowoleni z ich efektów, że postanowiliśmy skorzystać z usług komercyjnych: doradztwa oraz szkoleń z zarządzania, rekrutacji i obsługi pacjenta. Polecamy współpracę z Human Partner placówkom z branży medycznej, które chcą podnieść swoją konkurencyjność na rynku.

Zobacz case study

Edyta Olesiak, Dyrektor Działu HR TEB Akademia

"Firma Human Partner przeprowadziła dla Nas warsztaty związane z procesem onboardingu. Dużym atutem warsztatów była ich różnorodność, odbywały się w formie online, co w obecnych czasach ma duże znaczenie, i co znacznie ułatwiło pracę. Zajęcia prowadzone były w sposób interaktywny, zachęcający do wypróbowania omawianych zagadnień w praktyce. Współpracę z Human Partner oceniamy bardzo dobrze, i polecamy ją jako solidną i rzetelną firmę, nastawioną na nowe metody pracy."

Zobacz case study

Robert Fijołek, Wiceprezes Pneumat System Sp. z o.o.

"Specjaliści Human Partner zorganizowali dla naszej firmy cykl szkoleń, które miały na celu przygotowanie naszych pracowników do nadchodzących zmian. Szkolenia były prowadzone profesjonalnie. Trenerzy byli otwarci na nasze spostrzeżenia i gotowi do wprowadzania modyfikacji w programie i sposobie prowadzenia warsztatów. Współpraca zapoczątkowała szereg korzystnych dla firmy procesów z obszaru rozwoju - na pewno zwiększyła się otwartość i zaangażowanie pracowników. Dzięki pomocy Human Partner skorzystaliśmy również z dofinansowania ze środków unijnych."

Zobacz case study
Kontakt

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możesz pozyskać na to dofinansowanie!

Wiadomość została wysłana
Wystpił błąd, wiadomość nie została wysłana
Wypełnij poprawnie wszystkie pola