dark market url how to access darknet on android dark web onion sites world market darknet darknet markets reddit 2023
Wrocław I 2022

Akademia Managera

Ja, manager

Kompendium wiedzy managerskiej dla osób, które stawiają pierwsze kroki w zarządzaniu

kilku trenerów
4 sesje (8 dni)
Cena 9 800 zł netto
Szkolenie hybrydowe
ZAPYTAJ NAS O SZCZEGÓŁY

Terminy: 13-14.10.2022, 03-04.11.2022, 24-25.11.2022, 08.12.2022, 15-16.12.2022

Poznaj naszych ekspertów:

Maja

Absolwentka studiów magisterskich z Zarządzania i Marketingu na Politechnice Wrocławskiej. Zdobyła Certyfikat Tutora Kolegium Tutorów oraz Certyfikat I stopnia Collegium Wratislaviense. Doświadczenie zdobyła jako dyrektor działu sprzedaży i obsługi klienta PROMEDIS Sp. z o.o. oraz kierownik działu sprzedaży MEDICOVER.

Specjalizacja trenerska: komunikacja i współpraca w zespole, zarządzanie ludźmi w zmianie, tworzenie innowacyjnego środowiska pracy, Customer Experience Managment, zarządzanie i przywództwo.

Zobacz biogram

Marcin

Od ponad 15 lat trener biznesu i konsultant ds. rozwoju. Autor programów rozwojowych z obszarów m.in. zarządzania i rozwoju kompetencji menedżerskich, strategii biznesowej, głównie w firmach sektora MSP. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz kursu dla najwyższej kadry menedżerskiej Strategic Leadership Academy, opartego na licencji Harvard Business Review Polska.

Specjalizuje się w tematyce zarządzania, efektywności biznesowej, przywództwa oraz wspierania innowacji.

Zobacz biogram

Agnieszka

Brała udział w projektach związanych z rozwojem kompetencji miękkich dla kadry średniego szczebla, w trakcie których zostało przeszkolonych z doskonałymi efektami ponad 700 osób. Stworzyła liczne programy rozwojowe dla menedżerów i ich pracowników (programy powitalne, językowe, doskonalące umiejętności menedżerskie i eksperckie). Współpracowała przy projektach przywódczych dla kadry zarządzającej.

Zobacz biogram

Tomasz

Menedżer, konsultant i trener z 18-letnim doświadczeniem w biznesie i branży szkoleniowej. Zarządzał przez ponad 6 lat zespołem sprzedaży firmy handlowej osiągającej znaczne sukcesy na rynkach europejskich, koordynując pracę kilkudziesięciu agentów handlowych w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii.

Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu dedykowanych rozwiązań biznesowych dla klienta w obszarze zarządzania projektami, zarządzania strategicznego i modelowania procesów. Posiada bogate doświadczenie w zakresie budowy i zarządzania zespołami o różnej specjalizacji: zarządzał restrukturyzacją dużych i małych firm produkcyjnych i usługowych, organizacji publicznych i non-profit

Zobacz biogram

opinie uczestników poprzedniej edycji

Robert, zastępca dyrektora, Przychodnia Specjalistyczna Regina i Walenty Śliwa

Akademia Managera pokazała nam nowe sposoby spojrzenia na nasze biznesy, jak je rozwijać, a dzięki case-om, które mieliśmy na zajęciach mogliśmy sobie uświadomić, jak firmy popełniają błędy i jak się ich ustrzec w przyszłości.

Nikodem, CEO, Ideacto

W Akademii Managera wziąłem udział z racji tego, że prowadzę firmę już od ponad 10 lat. Zebrałem dużo wiedzy i doświadczeń, ale to była wiedza i doświadczenie zbierane praktyką życiową. Natomiast brakowało mi takiego podejścia od strony systematyzacji informacji – właśnie po to zapisałem się na Akademię Managera. Po to, żeby móc tę całą wiedzę, którą już mam pogłębić o dodatkowe informacje, ułożyć sobie – to jest jedna kwestia. Druga kwestia to możliwość spotkania się z innymi przedsiębiorcami. Skonfrontowania się z tym, jak oni patrzą na swoje biznesy. Wyciągnięcia wniosków, które pozwolą mi rozwijać biznes lepiej, mądrzej, sprawniej.

Dzięki Akademii

Ja, manager

Nauczysz się, jak budować zaangażowanie, autorytet i zaufanie

Poznasz różnicę między feedback czy feedforward i dlaczego warto je stosować

Dowiesz się jak budować zespoły i nimi zarządzać by działały efektywnie

Poznasz metody by sprawnie planować, realizować, projekty w firmie

Przekonasz się jaką rolę pełni komunikacja w zarządzaniu ludźmi

Dzięki dyskusji w gronie osób zajmujących się zarządzaniem będziesz mieć wartościowych kontaktów i wymiany wiedzy możliwość nawiązania

Praktyczna wiedza i umiejętności managerskie

56 godzin warsztatów z ekspertami

Możliwość pozyskania dofinansowania*

Materiały eksperckie, przydatne narzędzia i możliwość konsultacji z trenerami po szkoleniu

Inspiracja i wymiana wiedzy, dzięki której możesz uniknąć błędów, które kto już kiedyś popełnił

Charakter warsztatowy programu, pozwala od razu wykorzystywać nowo poznane narzędzia biznesowe

Formuła blended-learning (stacjonarnie, online, w wirtualnej rzeczywistości)

Formularz

Daj znać, że jesteś zainteresowany szkoleniem

Wiadomość została wysłana
Wystpił błąd, wiadomość nie została wysłana
Wypełnij poprawnie wszystkie pola