kryptowährung in euro auszahlen kryptowährungen verschlüsselungen vergleich muss ich kryptowährungen nach einem jahr angeben kryptowährung marktkapitalisierung 2013 april

Inspirujemy, czyli nowy kierunek studiów na DSW!

Nasze działania na rzecz edukacji cyfrowej wchodzą właśnie na wyższy poziom! Rozwijamy współpracę z Dolnośląską Szkołą Wyższą – wiodącą uczelnią humanistyczną w kraju.

Akademia Cyfrowej Edukacji – EdTech

W czerwcu została powołana do życia inicjatywa związana z edukacją cyfrową, którą przygotowujemy wspólnie z Dolnośląska Szkoła Wyższa. Czas na jej oficjalną premierę! Ruszyły zapisy na Akademię Cyfrowej Edukacji – EdTech. To nowy kierunek studiów podyplomowych w DSW. Jego pomysłodawcą jest Marcin Kowalski, CEO Human Partner.

 

Na słuchaczy czekają unikatowe rozwiązania edukacyjne, w tym:

✅ kompleksowy przegląd najważniejszych technologii w edukacji – od sztucznej inteligencji (AI), wirtualnej rzeczywistości (VR), rozszerzonej rzeczywistości (AR)
✅ rozwiązania gamingowe
✅ microlearning.

To pierwszy kierunek studiów podyplomowych tego typu w Polsce. Dzięki niemu studenci zdobędą kompleksową wiedzę nt. zastosowania nowych technologii w edukacji.

O prelegentach

Wśród prowadzących zajęcia znaleźli się:

  • Wojciech Pitura – założyciel Revas – Business Simulation Games, czołowej polskiej firmy EdTechowej w Polsce, zajmującej się #seriousgames. Wojtek pokaże Wam, jak efektywnie korzystać z symulacji branżowych.
  • Krzysztof Kaczurba – Dyrektor Strategii Rozwoju Orange wprowadzi Was w świat sztucznej inteligencji. Opowie, jaką rolę odegra #AI w edukacji cyfrowej, jakie są trendy rozwoju tej technologii w kształceniu osób dorosłych.
  • Beata Staszkow – szefowa Związku Pracodawców Polska Miedź i konsultantka ds. rozwoju kariery. Podzieli się z Wami swoim bogatym doświadczeniem międzynarodowym w obszarze planowania kariery i budowania marki osobistej w świecie cyfrowym.
  • Małgorzata Lelińska – dyrektorka Departamentu Funduszy Unijnych i Edukacji Cyfrowej w Konfederacji Lewiatan, oraz Koordynatorka prac Rady ds. EdTech. Na jej zajęciach poznacie najważniejsze programy unijne finansujące rozwój kompetencji cyfrowych oraz transformację edukacji.
  • Bożena Szumacher – dyrektorka ds. sprzedaży Learnetic SA zaprezentuje najważniejsze zasady i techniki sprzedaży cyfrowych produktów i usług edukacyjnych. Dowiecie się, jak zaplanować proces sprzedaży rozwiązań edukacyjnych na rynku B2B i B2C.
  • Nikodem Krajewski – założyciel & CEO wrocławskiej agencji UX IDEACTO | Experience for Commerce. W czasie warsztatów z Nikodemem nauczycie się projektować cyfrowe rozwiązania w oparciu o standardy i dobre praktyki UX.
  • Karolina Maria Wojtaszek z Giant Lazer pokaże Wam możliwości zastosowania AR (Augmented reality) w projektach edukacyjnych.

Więcej o studiach przeczytasz tutaj.