tor markets 2023 deep dark web darkmarkets how to make a darknet market dark market onion

Inspirujemy, czyli nowy kierunek studiów na DSW!

Nasze działania na rzecz edukacji cyfrowej wchodzą właśnie na wyższy poziom! Rozwijamy współpracę z Dolnośląską Szkołą Wyższą – wiodącą uczelnią humanistyczną w kraju.

Akademia Cyfrowej Edukacji – EdTech

W czerwcu została powołana do życia inicjatywa związana z edukacją cyfrową, którą przygotowujemy wspólnie z Dolnośląska Szkoła Wyższa. Czas na jej oficjalną premierę! Ruszyły zapisy na Akademię Cyfrowej Edukacji – EdTech. To nowy kierunek studiów podyplomowych w DSW. Jego pomysłodawcą jest Marcin Kowalski, CEO Human Partner.

 

Na słuchaczy czekają unikatowe rozwiązania edukacyjne, w tym:

✅ kompleksowy przegląd najważniejszych technologii w edukacji – od sztucznej inteligencji (AI), wirtualnej rzeczywistości (VR), rozszerzonej rzeczywistości (AR)
✅ rozwiązania gamingowe
✅ microlearning.

To pierwszy kierunek studiów podyplomowych tego typu w Polsce. Dzięki niemu studenci zdobędą kompleksową wiedzę nt. zastosowania nowych technologii w edukacji.

O prelegentach

Wśród prowadzących zajęcia znaleźli się:

  • Wojciech Pitura – założyciel Revas – Business Simulation Games, czołowej polskiej firmy EdTechowej w Polsce, zajmującej się #seriousgames. Wojtek pokaże Wam, jak efektywnie korzystać z symulacji branżowych.
  • Krzysztof Kaczurba – Dyrektor Strategii Rozwoju Orange wprowadzi Was w świat sztucznej inteligencji. Opowie, jaką rolę odegra #AI w edukacji cyfrowej, jakie są trendy rozwoju tej technologii w kształceniu osób dorosłych.
  • Beata Staszkow – szefowa Związku Pracodawców Polska Miedź i konsultantka ds. rozwoju kariery. Podzieli się z Wami swoim bogatym doświadczeniem międzynarodowym w obszarze planowania kariery i budowania marki osobistej w świecie cyfrowym.
  • Małgorzata Lelińska – dyrektorka Departamentu Funduszy Unijnych i Edukacji Cyfrowej w Konfederacji Lewiatan, oraz Koordynatorka prac Rady ds. EdTech. Na jej zajęciach poznacie najważniejsze programy unijne finansujące rozwój kompetencji cyfrowych oraz transformację edukacji.
  • Bożena Szumacher – dyrektorka ds. sprzedaży Learnetic SA zaprezentuje najważniejsze zasady i techniki sprzedaży cyfrowych produktów i usług edukacyjnych. Dowiecie się, jak zaplanować proces sprzedaży rozwiązań edukacyjnych na rynku B2B i B2C.
  • Nikodem Krajewski – założyciel & CEO wrocławskiej agencji UX IDEACTO | Experience for Commerce. W czasie warsztatów z Nikodemem nauczycie się projektować cyfrowe rozwiązania w oparciu o standardy i dobre praktyki UX.
  • Karolina Maria Wojtaszek z Giant Lazer pokaże Wam możliwości zastosowania AR (Augmented reality) w projektach edukacyjnych.

Więcej o studiach przeczytasz tutaj.