Nowe szkolenia Human Partner!

Mamy przyjemność przedstawić nasze nowe szkolenia. Dla nas bardzo ważna jest pasja i doświadczenie osób, które z nami pracują, dlatego do współpracy zaprosiliśmy pasjonatów, praktyków i uznanych ekspertów z dziedzin marketingu, zarządzania i HR.

Co wyróżnia nasze kursy

Zadbaliśmy o to, by po ukończeniu naszych kursów, uczestniczy mogli wykorzystać natychmiastowo zdobytą na nich wiedzę w swoich organizacjach, dlatego tak duży nacisk położyliśmy na praktyczny wymiar i spotkania z ekspertami.

Dla ceniących wygodę przygotowaliśmy 4 pakiety szkoleń w różnych wymiarach czasowych. To do Ciebie należy decyzja w jakim zakresie zamierzasz nabyć fachową wiedzę i umiejętności.

Dlaczego warto

Każdy z uczestników naszych certyfikowanych szkoleń będzie mógł dołączyć do Klubu Absolwenta, w ramach którego otrzyma dostęp do specjalnej platformy. Zawiera ona inspirujące treści oraz pozwala na wymienianie się wiedzą i doświadczeniami.

Zadbaliśmy również o ścieżkę pomagającą przedsiębiorcom w pozyskaniu dofinansowania w wysokości do 70% w przypadku 3 pierwszych szkoleń i do 80% do Akademii Managera.

 

1. Specjalista Social Media

Wiążesz swoją przyszłość z e-marketingiem? Chcesz rozwijać się w tym obszarze? Potrzebujesz twardej wiedzy  i całościowego spojrzenia na poszczególne kanały social media? Zależy Ci, żeby szkolenia miało charakter PRAKTYCZNY i było czymś więcej, niż inspirujący wykład?  TO SZKOLENIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

 

2. Project Manager

Jeśli prowadzisz projekty w mniej lub bardziej usystematyzowany sposób i szukasz możliwości podniesienia swojego warsztatu na wyższy poziom to dane szkolenie dostarczy Ci solidnej dawki inspiracji.

 

3. HR Business Partner

Czy zespół może sam przyznawać sobie premie? Czy powinniśmy stosować ocenę pracowniczą, a może lepiej gdy to zespół sam siebie będzie oceniał? Jak wzmocnić zaangażowanie pracownika i sprawić by ludzie chcieli u nas pracować i w dodatku z przyjemnością?

Jest to jedyny tego typu kurs HRBP, przedstawiający dwie perspektywy roli HRBP od strony praktycznej: klasyczną i nowoczesną!

Mamy przyjemność zaprezentować certyfikowany kurs, który przygotowaliśmy wspólnie z praktykami i ekspertami zajmującymi się na co dzień realizacją polityki personalnej w firmach. Wierzymy, że wspólnie odpowiemy m.in. na powyższe pytania.

 

4. Akademia Managera 

Zapraszamy do wzięcia udziału Akademii Managera z możliwością dofinansowania kosztów szkolenia nawet w 80%! Podzieliliśmy ją na dwa poziomy, które zostały dostosowane do poziomu zaawansowania uczestnika.

 

Masz jeszcze jakieś pytania?

Wyślij do nas maila z Twoim numerem i nazwą wybranego szkolenia, a na pewno oddzwonimy.