dark web xxx best darknet sites 2023 darknet market reddit enter the dark web black market darknet how to get in the dark web

VR in HR na Made in Wrocław 2020

Zbliża się wielkie święto nowych technologii, czyli Made in Wrocław! Oczywiście nie mogło zabraknąć na nim naszej marki VR in HR.  Zobacz inne atrakcje, które czekają na Ciebie w dniach 20-22 października 2020 r. na wirtualnych targach i konferencji.  

Wracamy na targi

Chętnie bierzemy udział w dużych eventach, podczas których możemy podzielić się wiedzą na temat cyfrowych rozwiązań w szkoleniach.  Z symulacjami VR, które pomagają  zoptymalizować i zdigitalizować procesy HR, pokazaliśmy się już na zeszłorocznym Made in Wrocław.  Wystąpiliśmy wtedy wspólnie z ITCorner, klastrem zrzeszające firmy IT, którego jesteśmy członkiem.

Marcin Kukiz i Joanna Kamola Human Partner

VR in HR i Human Partner na Made in Wrocław 2019. Fot. A. Macewicz Emey Stiudio

Na miejscu każdy z uczestników mógł poznać nasze dwa produkty wykorzystywane w szkoleniach – symulacje „Kwestia czasu” i „Twoja decyzja”. Kolejka osób chcących przetestować nasze rozwiązania VR była długa. Teraz masz okazję porozmawiać o nich z naszymi konsultantami na wirtualnym stoisku.  Zarejestruj się na stronie Made in Wrocław i szukaj naszego stoiska w dniu wydarzenia w aplikacji targowej. Dołącz do nas i wejdź do pełnego emocji, wirtualnego świata szkoleń!

Targi i konfrencja Made in Wrocław

Przypominamy, że rejestracja na Made in Wrocław 2020  jest bezpłatna. Serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia stoiska VR in HR  22 października i poznania sposobów na wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości w:

  •       rozwoju kompetencji
  •       onboardingu
  •       rekrutacji
  •       outplacementu
  •       employer brandingu

Wystawcy Made in Wrocław 2020

VR in HR i Human Partner na Made in Wrocław 2019. Fot. A. Macewicz Emey Stiudio

Jesteśmy podekscytowani uczestnictwem w wydarzeniu, ponieważ to nasza pierwsza  konferencja po ponad półrocznej przerwie! Dziękujemy za zaproszenie organizatorom. Wspaniale będzie znowu spotkać się z miłośnikami nowych technologii z całej Polski. 

Program Made in Wrocław 2020

Co jeszcze znalazło się w programie Made in Wrocław 2020? Naszym zdaniem do najciekawszych inicjatyw należą: moderowane networkingi, panel dyskusyjny, Walka z koronawirusem – nowa rzeczywistość, nowe sposoby działania czy prelekcja Możliwości i korzyści wynikające z zastosowania inteligentnej robotyzacji w przemyśle. Wśród prelegentów znaleźli się pracownicy organizacji i firm, takich jak: 3M, Nokia, GlobalLogic, Whirlpool, JP Weber, Fanuc, ITCorner czy SoDA. Marek, które wyznaczają trendy i pokazują innym nowe kierunki rozwoju. 

Made in Wrocław 2020

VR in HR i Human Partner na Made in Wrocław 2019. Fot. A. Macewicz Emey Stiudio

Zaczynamy odliczanie!

Organizatorami Made in Wrocław są  Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej i Miasto Wrocław. E-konferencję otworzy Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.  Dzięki tegorocznemu formatowi spotkania będziesz mógł odwiedzić stoiska wystawców za pomocą jednego kliknięcia! Wirtualne punkty będą prowadzone przez reprezentantów  IT,  przemysłu 4.0 i medtech

VR in HR firmaLogo Made in WrocławKamila Kowalska Human Partner

Zachęcam do udziału w wydarzeniu wszystkie prorozwojowe firmy. Z pewnością nie zabraknie dla nich wielu nowości i ciekawych rozwiązań, które będą mogły zaimplementować w swoich przedsiębiorstwach – Kamila Kowalska, prezes VR in HR i pomysłodawczyni HRtech Hub.

My już zaczynamy odliczanie! Do zobaczenia 22 października!

Zobacz film o naszych symulacjach VR

VR dla HR

Nasze rozwiązania