Wiedza, networking i inspiracje

Ostatni kwartał tego roku obfituje w wiele ciekawych wydarzeń skierowanych do przedsiębiorców. Sprawdź, w których warto wziąć udział.

Sprawdź najciekawsze wydarzenia branżowe

Kończy się lato, a my już wracamy pełni sił i energii do naszych zawodowych aktywności. Do grudnia mamy już zaplanowany udział w wielu konferencjach. Oto przegląd najważniejszych wydarzeń, na których będziemy.

1. Kongres Edukacji Pozaformalnej

Kongres Edukacji Pozaformalnej to swoiste święto branży szkoleń. Pierwszy dzień wydarzenia będzie poświęcony innowacjom edukacyjnych i usługom rozwojowym, natomiast drugi dzień wydarzenia – rozwojowi kompetencji menedżerskich. Jeśli jesteś trenerem lub prowadzisz firmę szkoleniową, to nie może Cię na nim zabraknąć!

Kiedy: 18-19 września 2019
Miejsce: Warszawa
Adresaci: pracownicy firm szkoleniowych, doradczych, uczelni, trenerzy
Strona Organizatora: [PRZEJDŹ]

 

2. Europejskie Forum Nowych Idei  (EFNI)

Pod koniec września  wybieramy się do Sopotu na Europejskie Forum Nowych Idei – EFNI. Podczas tegorocznej edycji będzie mowa o ważnych dla Europy sprawach gospodarczych, politycznych, społecznych i technologicznych rozłożonych w trzech blokach tematycznych,  opracowanych zgodnie z hasłem przewodnim wydarzenia #CoBędzieJutro: Gospodarka i Przyszłość Rynku, Społeczeństwo i Demokracja oraz Technologia i Przyszłość Pracy. Szczególnie ten ostatni blok będzie dla nas istotny. EFNI uświetni wystąpienie gościa specjalnego, autora książki „Zwinny talent” Ralfa Knegtmansa – światowej sławy eksperta w dziedzinie pozyskiwania talentów, który dowodzi, że czas dyplomów i formalnych kwalifikacji już minął!

Kiedy:  25-27 września 2019
Miejsce:  Sopot
Adresaci:  przedstawiciele świata biznesu, nauki, kultury i administracji
Strona Organizatora: [PRZEJDŹ]

Czeka na nas wiele ciekawych prelekcji. Będziemy też mogli skorzystać z uroków plaży w Sopocie. Mamy nadzieję, że pogoda nam dopisze.

 

3. Kongres Pokoleń Fundacji Firmy Rodzinne

Human Partner jest firmą rodzinną, więc nie może nas zabraknąć na Międzynarodowym Kongresie Pokoleń Fundacji Firmy Rodzinne. Tym bardziej, że od kilku lat współpracujemy z fundacją. Dlaczego warto przyjechać na początku października do Serocka? Po pierwsze Kongres ma zupełnie inną formułę spotkania niż typowa konferencja. Po drugie – pojawią się na niej właściciele największych firm rodzinnych w Polsce, którzy chętnie dzielą się swoimi historiami i doświadczeniami. Na liście prelegentów znajdują się m.in. Hans – Jacob Bonnier, współwłaściciel Bonnier Business – największej grupy z branży mediowej w Skandynawii, będącej właścicielem m.in. wydawanego w Polsce Pulsu Biznesu.

Kiedy:  3 października 2019
Miejsce:  Serock
Adresaci: przedstawiciele polskich firm rodzinnych
Strona Organizatora: [PRZEJDŹ]

 

4. Konferencja Women in Tech Summit

Już 13-14 listopada 2019 r. odbędzie się w Warszawie druga edycja międzynarodowej konferencji Women in Tech Summit. Na tym wydarzeniu nie zabraknie Kamili Kowalskiej, która w naszej spółce odpowiada za projekty technologiczne oraz innowacje. Impreza jest jedną z największych w Europie. W poprzedniej edycji Women in Tech Summit niespodziewanie przyjechało ponad 2,5 tysiąca programistek, technolożek, naukowczyń i innowatorek z 37 krajów świata. Gościem specjalnym będzie Sabrina Gonzalez Pasterski z Harvard University. Genialna, młoda fizyczka, uznana jest za współczesny „piękny umysł” i „nowego Einsteina”, a jej badania cytował sam Stephen Hawking.

Kiedy:  13-14 listopada  2019
Miejsce:  Warszawa
Adresaci:  IT
Strona Organizatora: [PRZEJDŹ]

5. Kongres Kadry

W tym roku zostaliśmy oficjalnym partnerem Kongresu Kadry (reprezentujemy ścieżkę NOWE IDEE). To już jubileuszowa 30. edycja tej największej konferencji dla branży HRM w Polsce. Ale ten czas szybko mija! Wydarzenie odbywa się pod hasłem: IDZIEMY PO NOWE! #zprzeszłością #wprzyszłość. Na kongresie będziesz mógł przetestować na specjalnym stoisku nasze nowe rozwiązania technologiczne VR, które wykorzystujemy do szkoleń biznesowych. Na kongresie poznasz również inspirujące wdrożenia i najlepsze praktyki prezentowane przez menedżerów zarządzających pracownikami w największych polskich organizacjach.

Kiedy:  19-21 listopada 2019
Miejsce:  Warszawa
Adresaci:  HR, HRM
Strona Organizatora: [PRZEJDŹ]

 

6. Made in Wroclaw

Made in Wrocław jest wydarzeniem skierowanym do proinnowacyjnych firm z Wrocławia. Spotkasz na nim liderów wrocławskiego biznesu i weźmiesz udział w dyskusji o przyszłości. Wydarzenie otworzy Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, a wśród prelegentów znaleźli się m.in. reżyser Krzysztof Skonieczny i Henry McGovern (założyciel AmRest). Nasza firma będzie występować na stoisku klastra  ITCorner, którego jesteśmy aktywnym członkiem. Wystąpimy w towarzystwie innowacyjnych firm technologicznych z naszym nowym produktem – szkoleniem z wykorzystaniem symulacji VR.

Kiedy:  17 października 2019
Miejsce:  Wrocław
Adresaci:  przedstawiciele świata biznesu i in.
Strona Organizatora: [PRZEJDŹ]

 

Autor: Kamila Franczak

 

Jak skutecznie rekrutować?

Zastanawiasz się, jak skutecznie przeprowadzać procesy rekrutacyjne w Twojej firmie? Jeśli tak, to koniecznie zobacz rozwiązania, które zostały zastosowane wśród pracowników Ośrodka Okulistyki Klinicznej SPEKTRUM. Dzięki naszemu case study dowiesz się:

☑ Jak udoskonalić procesy rekrutacyjne w firmie należącej do branży medycznej?
☑ Jak dostosować rekrutację do rynku pracownika?
☑ Jakie narzędzia są pomocne w zwiększaniu efektywności rekrutacji?