Grupa Unity

Wrocławska Grupa Unity jest jednym z największych dostawców IT dla e-biznesu w Polsce. Od ponad 20 lat pomaga budować największe sklepy internetowe. Na swoim koncie ma blisko 50 wdrożeń e-commerce oraz ponad 200 z zakresu e-marketingu i e-biznesu. Do grona ich klientów należą m.in.: Wittchen, Sizeer, Wólczanka, Tefal i AGORA.

Wyzwanie biznesowe

Pozyskanie zewnętrznego finansowania na realizację dwóch kluczowych przedsięwzięć

Grupa Unity poprosiła nas na początku 2018 roku o wsparcie w pozyskaniu finansowania dla dwóch projektów. Pierwszy dotyczył obszaru marketingu, natomiast drugi wdrożenia systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z międzynarodową normą ISO/IEC 27001.

Efekty

Wzmocnienie marki klienta

Efektem naszej współpracy było wzmocnienie marki klienta na krajowym rynku poprzez wdrożenie odpowiednich rozwiązań marketingowych, oszczędność wydatków związanych przygotowaniem firmy do procesu certyfikacji oraz zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzania informacji poprzez opracowanie odpowiednich procedur i polityk.

REFERENCJE

Opinie wystawione przez naszych klientów

Marek Lose, CFO Grupa Unity

„Human Partner jest dostawcą usług rozwojowych dla Grupy Unity. Wspiera nas, dzieli się wiedzą ekspercką oraz pomaga w realizacji naszych projektów. To, co cenię w naszej współpracy to duża elastyczność i wysokie standardy obsługi klienta.”