Medinet Sp. z o.o.

W przypadku projektowania usług szkoleniowych dla personelu Dolnośląskiego Centrum Chorób Serca „Medinet” bazowaliśmy na naszym wieloletnim doświadczeniu w pracy dla szpitali i przychodni.

Wyzwanie biznesowe

Poprawienie komunikacji z pacjentem i jakości zarządzania

Naszą współpracę z Medinetem rozpoczęliśmy od zdiagnozowania potrzeb rozwojowych Klienta. Zdawaliśmy sobie sprawę, że jest to branża, w której najważniejsze są sfery związane z komunikacją z pacjentem oraz sprawnym zarządzaniem, i to one stały się naszym wspólnym wyzwaniem biznesowym.

Efekty

Zadowoleni pracownicy i usatysfakcjonowani pacjenci

Nasze szkolenia stanowiły odpowiedź nie tylko na potrzeby obsługi szpitala, ale także osób korzystających z jego usług. Obecnie pracownicy Medinet łatwiej nawiązują kontakt z pacjentami. Ponadto zauważalne jest uprawienie funkcjonowania placówki pod kątem zarządzania, które stanowi niewymierną korzyść dla obu stron.

Dodatkową zaletą naszej współpracy było pozyskanie dla Klienta dofinansowania do szkoleń  z Bazy Usług Rozwojowych (BUR) w wysokości 80%, które pozwoliło na obniżenie kosztów realizacji.

REFERENCJE

Opinie wystawione przez naszych klientów

lek. med. Ryszard Jadach, Dyrektor Zarządzający Medinet Sp. z o.o.

„Współpracę z firmą Human Partner oceniamy pozytywnie, szczególnie z uwagi na jej wieloletnie doświadczenie pozwalające na odpowiedni dla naszych potrzeb dobór tematyki szkoleń.”