dark web app asap market url 2023 darknet markets dark web links reddit Heineken Express darknet
Gry decyzyjne

Marketplace Simulations

on-line lub stacjonarne

✈️Czy wsiadłbyś do samolotu wiedząc, że pilot zdobył swoje umiejętności słuchając wyłącznie wykładów? Czy sama teoria wystarczy? Podobnie jest z nauką. Przedstawiamy "Gry decyzyjne" 4 szkolenia online, które pozwalają na symulację procesów biznesowych w przedsiębiorstwie.

venture strategy
strategic marketing
business strategy
advanced marketing
Najbliższe szkolenie online

GRA DECYZYJNA: STRATEGIC MARKETING (ONLINE)

Zrealizuj je w firmie

VENTURE STRATEGY

Gra decyzyjna ukierunkowana na ⚙️praktyczne wykorzystanie⚙️ metod i narzędzi rozwoju i strategii przedsiębiorczości innowacyjnej firmy. Dążąc do osiągnięcia 🏆sukcesu, uczestnicy będący członkami zarządu firmy muszą dobierać efektywne narzędzia zarządzania.

🕖 CZAS TRWANIA ➡️ 12 h (3 dni po 4 h)
👥ILOŚĆ UCZESTNIKÓW ➡️ 12 (3 zespoły po 4 osoby)

SPRAWDŹ FABUŁĘ

STRATEGIC MARKETING

Gra decyzyjna ukierunkowana na ⚙️praktyczne zastosowanie⚙️ metod i narzędzi zarządzania marketingowego z uwzględnieniem szerszego zakresu decyzji. W zależności od potrzeb klientów uczestnicy formułują 📈 strategię marketingową i podejmują decyzje dotyczące marki, ceny, reklamy i dystrybucji. Realizując przyjęta strategię marketingową, gracze mają do dyspozycji więcej segmentów rynku, produktów, opcji reklamowych, punktów sprzedaży oraz 📊 raportów rynkowych.

🕖 CZAS TRWANIA ➡️ 16 h (4 dni po 4 h)
👥 ILOŚĆ UCZESTNIKÓW ➡️ 12 (3 zespoły po 4 osoby)

SPRAWDŹ CENĘ I FABUŁĘ

BUSINESS STRATEGY

Gra decyzyjna ukierunkowana na wykorzystanie ⚙️metod i narzędzi⚙️ zarządzania zintegrowanym przedsiębiorstwem na rynku globalnym. 🌎 Uczestnicy zajmują się złożonymi kwestiami strategicznymi i taktycznymi we wszystkich obszarach funkcjonalnych. Sukces wymaga użycia wielu koncepcji biznesowych i analitycznych.

🕖 CZAS TRWANIA: 16 h (4 dni po 4 h)
👥 ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: 12 (3 zespoły po 4 osoby)

SPRAWDŹ CENĘ I FABUŁĘ

ADVANCED MARKETING

Gra decyzyjna ukierunkowana na ⚙️ praktyczne wykorzystanie⚙️ zaawansowanych metod i narzędzi zarządzania marketingiem. W zależności od potrzeb klientów uczestnicy formułują wstępną strategię marketingową i podejmują decyzje dotyczące marki, ceny, reklamy i dystrybucji. 👩‍💻Dysponują przy tym bardziej złożonymi danymi z badań rynkowych, większą liczbą regionów do rozwoju dystrybucji oraz większymi możliwościami w zakresie projektowania marki i reklamy.

Uwaga! Gra jest w języku angielskim.

🕖 CZAS TRWANIA: 16 h (4 dni po 4 h)
👥 ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: 12 (3 zespoły po 4 osoby)

SPRAWDŹ CENĘ I FABUŁĘ

REALIZACJA W SYSTEMIE ZDALNYM

Wszystkie warsztaty symulacyjne prowadzone są online. Możesz je zrealizować nie wychodząc z domu!

EFEKTYWNA METODOLOGIA NAUCZANIA

Metodologię nauczania symulacji biznesowych Live Marketplace opracował Ernest Cadotte, profesor marketingu na Uniwersytecie Tennesse

RAPORT ONLINE PO GRZE

Raport z danymi poszczególnych graczy jako cenne informacje dla zarządu

ŁATWOŚĆ W UŻYCIU

Marketplace Live to aplikacja internetowa, do której uczestnicy mają dostęp z dowolnego komputera lub tabletu z łączem internetowym bez konieczności pobierania lub instalacji

INNOWACJA

Współpraca w zespole z wykorzystaniem symulacji rzeczywistości biznesowej

Co zapewniamy

Szkolenie online lub stacjonarne

Przygotowanie i zdalne przeprowadzenie warsztatu przez trenera

Kody dostępu do platformy internetowej dla wszystkich uczestników

Pełny dostęp uczestników do platformy po zakończeniu warsztatu

Skrypt i certyfikat online

prowadząca warsztaty

Krystyna

Specjalizuje się szkoleniach z zarządzania strategicznego dedykowanych kadrze kierowniczej wszystkich szczebli oraz doskonaleniu umiejętności menedżerskich i przywódczych w oparciu o symulacyjne gry decyzyjne.

Jest trenerem z uprawnieniami do prowadzenia warsztatów z wykorzystaniem gier decyzyjnych dla biznesu, certyfikowanym przez Marketplace Simulations. Swoją podróż w świat symulacji biznesowych rozpoczęła w 1998 roku i od tego czasu zrealizowała ponad 1800 dni warsztatów z wykorzystaniem gier decyzyjnych m.in. na podyplomowych studiach
menedżerskich, programachMasters of Business Administration walidowanych przez RSM Erasmus University w Rotterdamie realizowanych przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów oraz bezpośrednio dla firm.

Zobacz biogram
Formularz

Zgłoś zainteresowanie szkoleniem

Wiadomość została wysłana
Wystpił błąd, wiadomość nie została wysłana
Wypełnij poprawnie wszystkie pola