kryptowährung akzeptieren zahlungsdienstleister chartanalyse tool kryptowährung steuerberater kryptowährung heilbronn brauche ich für kryptowährungen ein ausländisches konto kryptowährung unter 18 jahren kaufen wie investiere ich in bitcoin
Gry decyzyjne

Marketplace Simulations

on-line lub stacjonarne

✈️Czy wsiadłbyś do samolotu wiedząc, że pilot zdobył swoje umiejętności słuchając wyłącznie wykładów? Czy sama teoria wystarczy? Podobnie jest z nauką. Przedstawiamy "Gry decyzyjne" 4 szkolenia online, które pozwalają na symulację procesów biznesowych w przedsiębiorstwie.

venture strategy
strategic marketing
business strategy
advanced marketing
Najbliższe szkolenie online

GRA DECYZYJNA: STRATEGIC MARKETING (ONLINE)
Cena: 690 zł netto

Zrealizuj je w firmie

VENTURE STRATEGY

Gra decyzyjna ukierunkowana na ⚙️praktyczne wykorzystanie⚙️ metod i narzędzi rozwoju i strategii przedsiębiorczości innowacyjnej firmy. Dążąc do osiągnięcia 🏆sukcesu, uczestnicy będący członkami zarządu firmy muszą dobierać efektywne narzędzia zarządzania.

🕖 CZAS TRWANIA ➡️ 12 h (3 dni po 4 h)
👥ILOŚĆ UCZESTNIKÓW ➡️ 12 (3 zespoły po 4 osoby)

SPRAWDŹ CENĘ I FABUŁĘ

STRATEGIC MARKETING

Gra decyzyjna ukierunkowana na ⚙️praktyczne zastosowanie⚙️ metod i narzędzi zarządzania marketingowego z uwzględnieniem szerszego zakresu decyzji. W zależności od potrzeb klientów uczestnicy formułują 📈 strategię marketingową i podejmują decyzje dotyczące marki, ceny, reklamy i dystrybucji. Realizując przyjęta strategię marketingową, gracze mają do dyspozycji więcej segmentów rynku, produktów, opcji reklamowych, punktów sprzedaży oraz 📊 raportów rynkowych.

🕖 CZAS TRWANIA ➡️ 16 h (4 dni po 4 h)
👥 ILOŚĆ UCZESTNIKÓW ➡️ 12 (3 zespoły po 4 osoby)

SPRAWDŹ CENĘ I FABUŁĘ

BUSINESS STRATEGY

Gra decyzyjna ukierunkowana na wykorzystanie ⚙️metod i narzędzi⚙️ zarządzania zintegrowanym przedsiębiorstwem na rynku globalnym. 🌎 Uczestnicy zajmują się złożonymi kwestiami strategicznymi i taktycznymi we wszystkich obszarach funkcjonalnych. Sukces wymaga użycia wielu koncepcji biznesowych i analitycznych.

🕖 CZAS TRWANIA: 16 h (4 dni po 4 h)
👥 ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: 12 (3 zespoły po 4 osoby)

SPRAWDŹ CENĘ I FABUŁĘ

ADVANCED MARKETING

Gra decyzyjna ukierunkowana na ⚙️ praktyczne wykorzystanie⚙️ zaawansowanych metod i narzędzi zarządzania marketingiem. W zależności od potrzeb klientów uczestnicy formułują wstępną strategię marketingową i podejmują decyzje dotyczące marki, ceny, reklamy i dystrybucji. 👩‍💻Dysponują przy tym bardziej złożonymi danymi z badań rynkowych, większą liczbą regionów do rozwoju dystrybucji oraz większymi możliwościami w zakresie projektowania marki i reklamy.

Uwaga! Gra jest w języku angielskim.

🕖 CZAS TRWANIA: 16 h (4 dni po 4 h)
👥 ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: 12 (3 zespoły po 4 osoby)

SPRAWDŹ CENĘ I FABUŁĘ

REALIZACJA W SYSTEMIE ZDALNYM

Wszystkie warsztaty symulacyjne prowadzone są online. Możesz je zrealizować nie wychodząc z domu!

EFEKTYWNA METODOLOGIA NAUCZANIA

Metodologię nauczania symulacji biznesowych Live Marketplace opracował Ernest Cadotte, profesor marketingu na Uniwersytecie Tennesse

RAPORT ONLINE PO GRZE

Raport z danymi poszczególnych graczy jako cenne informacje dla zarządu

ŁATWOŚĆ W UŻYCIU

Marketplace Live to aplikacja internetowa, do której uczestnicy mają dostęp z dowolnego komputera lub tabletu z łączem internetowym bez konieczności pobierania lub instalacji

INNOWACJA

Współpraca w zespole z wykorzystaniem symulacji rzeczywistości biznesowej

Co zapewniamy

Szkolenie online lub stacjonarne

Przygotowanie i zdalne przeprowadzenie warsztatu przez trenera

Kody dostępu do platformy internetowej dla wszystkich uczestników

Pełny dostęp uczestników do platformy po zakończeniu warsztatu

Skrypt i certyfikat online

prowadząca warsztaty

Krystyna

Specjalizuje się szkoleniach z zarządzania strategicznego dedykowanych kadrze kierowniczej wszystkich szczebli oraz doskonaleniu umiejętności menedżerskich i przywódczych w oparciu o symulacyjne gry decyzyjne.

Jest trenerem z uprawnieniami do prowadzenia warsztatów z wykorzystaniem gier decyzyjnych dla biznesu, certyfikowanym przez Marketplace Simulations. Swoją podróż w świat symulacji biznesowych rozpoczęła w 1998 roku i od tego czasu zrealizowała ponad 1800 dni warsztatów z wykorzystaniem gier decyzyjnych m.in. na podyplomowych studiach
menedżerskich, programachMasters of Business Administration walidowanych przez RSM Erasmus University w Rotterdamie realizowanych przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów oraz bezpośrednio dla firm.

Zobacz biogram
Formularz

Zgłoś zainteresowanie szkoleniem

Wiadomość została wysłana
Wystpił błąd, wiadomość nie została wysłana
Wypełnij poprawnie wszystkie pola