Harmonogram dotacji

Sprawdź dostępne dotacje z Unii Europejskiej dla firm:

Polskie Mosty Technologiczne

Weź udział w konkursie Polskie Mosty Technologiczne, którego celem jest wejście na wybrane rynki zagraniczne. Pozyskaj nawet do 200 tys. zł dotacji bez wkładu własnego!

Zobacz szczegóły>>

DOTACJE dla MŚP poszkodowanych przez COVID-19 z Dolnego Śląska – konkurs 1.5D

Pozyskaj 80% dofinansowania! Minimalna wartość kwotowa projektu wynosi 30 tys. zł, maksymalna aż 400 tys. zł!

konkurs 1.5D

Zobacz szczegóły>>

 

Bon na innowacje – woj. małopolskie

Pozyskaj do 500 000 zł dofinansowania na prace badawczo-rozwojowe i wróżenie nowych lub znacząco ulepszanych produktów lub procesów.

Bon na innowacje - woj. małopolskie

Zobacz szczegóły>>

1.5 B Wsparcie na inwestycje w zakresie wdrożenia wyników prac B+R w działalności przedsiębiorstw wynikających z Działania 1.2

Realizowałeś projekt w ramach Działania 1.2 RPO WD 2014-2020? Weź udział w konkursie 1.5 B. Dolny Śląsk, który jest jego kontynuacją. Do pozyskania jest  do 3 mln 600 tys. zł dofinansowania.

Zobacz szczegóły>>

Energia Plus

Weź udział w konkursie Eneregia Plus, który jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki niej możesz otrzymać dofinansowania na poprawę jakości powietrza. Do wyboru są: dofinansowanie w formie pożyczki do 85% kosztów kwalifikowanych oraz dofinansowanie w formie dotacji do 50% kosztów kwalifikowanych w przypadku przedsięwzięć wykorzystujących do produkcji energii elektrycznej technologię ORC.

Zobacz szczegóły>>

 

 

Masz pytania dotyczące danej formy wsparcia?

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz, chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji: