captcha
Przeładuj
Biuro Karier Uniwersytetu Wrocławskiego rozpoczęło rekrutację pracodawców do kolejnej - VII edycji programu mentoringowego. Tak jak w ubiegłym roku, my również zaangażujemy się w proces rozwoju kompetencji studentów.
 
Program cieszy się co roku dużym zainteresowaniem ze strony studentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Co roku zgłasza się również do niego coraz większa liczba przedsiębiorców, świadomych roli mentoringu w biznesie. Swoją wiedzą i doświadczeniem będzie dzielił się ze studentami przedstawiciel naszej firmy – Marcin Kowalski.
- Mentoring oparty jest na ciągłym wsparciu i rozwoju, który jest nakierowany na zlikwidowanie blokad zidentyfikowanych przez mentee. Zapewnia jednak okazję do uczenia i rozwoju dla obu stron – wyjaśnia Marcin Kowalski, prezes zarządu Human Partner.
Rekrutacja przedsiębiorców do nowej edycji potrwa do końca września br. W październiku nastąpi zamieszczenie profili mentorów na stronie www Biura Karier, aby studenci mogli się z nimi wcześniej zapoznać.
W poprzedniej edycji programu wpłynęło 230 zgłoszeń od 116 studentów. W ubiegłym roku w programie uczestniczyło w sumie 34 mentorów i 58 mentee z 7 wydziałów Uniwersytetu Wrocławskiego. Z badań Biura Karier wynika, że dla samych studentów udział w programie był bardzo dobrą decyzją, a same spotkania mentoringowe były inspirujące. Aż 89% badanych studentów oceniło relację z mentorem bardzo pozytywnie.