captcha
Przeładuj

Przed nami najbardziej inspirujące wydarzenie roku! W listopadzie Human Partner weźmie udział w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości  wraz z dwoma propozycjami darmowych szkoleń. Zainteresowych zapraszamy do zapoznania się z ich opisem i wypełnienia formularza zgłoszeniowego.
 
 
 
  
 

RODO – ochrona danych osobowych


Termin: 14 listopada 2017
Godzina: 10:00-13:00
Adres: Human Partner, ul. Hercena 3-5 Wrocław
Prowadzący: Marcin Zielski
Koszt: Szkolenie bezpłatne

Opis szkolenia

25 maja 2018 r. zaczną obowiązywać przepisy europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Co się zmieni w ochronie danych osobowych z punktu widzenia przedsiębiorców z sektora MŚP?

Podczas szkolenia poruszymy najważniejsze zagadnienia m.in.: najważniejsze nowe pojęcia, podstawowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych i nowe obowiązki administratora danych. Przyjdź, a dowiesz się, jak przygotować się do wdrożenia RODO w swojej firmie, na co zwrócić uwagę.

Po szkoleniu zapraszamy na indywidualne konsultacje z trenerem-ekspertem Marcinem Zielskim.

Formularz zgłoszeniowy [KLIK]
 

Pracownik 2.0 – jak znaleźć i utrzymać najlepszych pracowników


Termin: 15 listopada 2017
Godzina: 10:00-15:00
Adres: Human Partner, ul. Hercena 3-5 Wrocław
Prowadzący: Marcin Kowalski
Koszt: Szkolenie bezpłatne

Opis szkolenia

Już nie dostępność do finansowania rozwoju firm, ale znalezienie odpowiednich kandydatów do pracy jest główną barierą rozwoju sektora MŚP. Rekrutacja staje się wąskim gardłem w prowadzeniu biznesu. Tak samo jak utrzymanie najlepszych pracowników. Same benefity nie wystarczają. Firmy muszą tworzyć rozwiązania umożliwiające szybki rozwój i doskonalenie kompetencji. Współpraca z biurami karier i uczelniami staje się podstawą działalności nawet dla małych firm.

Celem szkolenia jest poznanie i omówienie w gronie pracodawców i menedżerów praktycznych rozwiązań związanych procesem rekrutacji i rozwoju pracowników.

Formularz zgłoszeniowy [KLIK]
 

O Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości


Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ang. Global Entrepreneurship Week, GEW) to międzynarodowy projekt wspierający przyszłych i obecnych przedsiębiorców. Organizuje go Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która w dniach 13-19 listopada po raz X otworzy przed uczestnikami nowe możliwości edukacyjne. Cieszymy się, że Human Partner może częścią tego rozwijającego przedsięwzięcia i zachęcamy do udziału w naszych szkoleniach.

Więcej informacji o wydarzeniu: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/