captcha
Przeładuj

Przez ostatnie pół roku realizowaliśmy duży projekt dla firm należących do klastra ITCorner. Owocem kilkumiesięcznej współpracy były szkolenia dla wiodących marek z branży IT, do których należeli m.in. Fingo, LAMA MEDIA Sp. z.o.o., Solsoft Software Development czy SENTE.

 

W Human Partner od lat wspieramy rozwój najbardziej obiecujących obszarów, wśród których nie mogło zabraknąć branży IT. Nasz kolejny projekt relizowany z Akademią ITCorner dobiega końca, ale już dziś możemy uznać go za ogromny sukces. Za nami jest już 5 szkoleń z udziałem profesjonalnych trenerów. Były to:

 

  1. Budowanie  zaangażowania pracowników
  2. Bezpieczeństwo aplikacji webowych – atak i obrona
  3. Wykorzystanie rozwiązań chmurowych do budowy rozproszonych aplikacji opartych o architekturę (mikro-)serwisową na przykładzie AWS
  4. Mindfulness
  5. Komunikacja wewnętrzna i zewnętrznaWszystkie firmy, które wnioskowały o dofinansowanie szkoleń z Bazy Usług Rozwojowych (BUR) otrzymały je dzięki pomocy Human Partner w wymiarze 50-80% (średnia dla wnioskujących  wyniosła ok. 70%).

W projekcie wzięło udział łącznie 60 uczestników, którzy bardzo wysoko ocenili jakość zajęć. Na pozytywną opinię na temat szkoleń złożyły się następujące aspekty:
 

  • Dobór wykwalifikowanej i doświadczonej kadry szkoleniowej
  • Dopasowanie treści merytorycznej szkoleń do potrzeb firmy
  • Wysoka jakość obsługi klienta na każdym etapie współpracy
  • Nowoczesne zaplecze szkoleniowe


O ITCorner


ITCorner to założone w 2013 roku dolnośląski klaster, który zrzesza podmioty związane z lokalnym rynkiem nowych technologii. Zajmuje się komunikacją pomiędzy sektorami MŚP.  W swojej działalności stawia na aktywizację lokalnej społeczności IT.

W listopadzie czeka nas ostatnia odsłona danego cyklu, a mianowicie szkolenia z „Budowanie kultury firmy turkusowej” i "Komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna". Jesteśmy dumni z tego, że należymy do ITCorner. Jeżeli chcesz rozwijać swoją firmę IT i wziąć udział w naszych szkoleniach, to zapraszamy do kontaktu.