captcha
Przeładuj

Zastawiacie się nad szkoleniami dofinansowanymi przez BUR? Oto krótki poradnik o tym, jak sprawdzić ich jakość. 
 
 

Wyszukiwarka szkoleń BUR


Pewnie wielu z Was myślało kiedyś o szkoleniach dofinansowanych przez Bazę Usług Rozwojowych. Może mieliście już okazję skorzystać z usług firmy szkoleniowej i nie byliście z niej w pełni zadowoleni? W celu uniknięcia tego w przyszłości polecamy sprawdzenie opinii o realizatorach szkoleń za pomocą dwóch ścieżek  – rankingu Bazy Usług Rozwojowych i zapoznania z profilem działalności.

Jeżeli chodzi o znalezienie i werfikację firmy szkoleniowej w BUR, dokanacie jej w kilku prostych krokach:
 
  1. Po wejściu na stronę internetową BUR w zakładce „Wyszukaj organizatora” zaznaczacie, że szkolenie ma być akredytowane przez PARP (usługi z dofinansowaniem) 
  2. Wskazujecie interesujący Was obszar (np. Wrocław)
  3. Po ukazaniu się listy wybieracie filtr „Wyświetl w kolejności od najwyższych ocen malejąco”
 
Źródło: zrzut ekranu ze strony https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl


Duża ilość ocen przy jednoczesnej wysokiej średniej wskazuje, że dana firma oferuje najlepszej jakości usługi. Reasumując, na dobrą jakość w rankingu BUR składają się:

•    ilość ocen
•    wysoka średnia ocen

Dodatkową zaletą wyszukiwarki BUR jest to, że posiada ona dane kontaktowe, profil usług i charakterystykę firm szkoleniowych. Załączone mogą być także skany dokumentów potwierdzających doświadczenie podmiotu, ale to nie koniec procesu weryfikacji jakości...

 

Co jeszcze świadczy o jakości


Poza czołowym miejscem w rankingu BUR, o wysokim poziomie usług szkoleniowych świadczy tak zwana opinia zewnętrzna. Należą do niej nie tylko certyfikaty jakościowe, ale także rozpoznawalność marki w interesującej Was branży. Dobrze, żeby firma była członkiem prestiżowego stowarzyszenia. Na przykładzie Human Partner i województwa dolnośląskiego możemy wskazać naszą przynależność do takich organizacji, jak:
 


Warto samemu sprawdzić, czy dana firma odpowiada potrzebom Waszego przedsiębiorstwa, dla jakich klientów miała okazję pracować i jakie są ich opinie.  Mogą to być rekomendacje na portalach społecznościowych (np. Facebook, LinkedIn) lub stronie internetowej. Forma jest dowolna. Niektóre firmy decyduje się na pisemne przedstawienie opinii. Są jednak takie, którzy decydują się na nagranie wypowiedzi klientów czy uczestników szkolenia. 
 


Kolejną, równie istotną rzeczą, jest sposób doboru trenerów. Czy posiadają oni odpowiednią wiedzę i praktykę w danym zakresie. W tym przypadku pomocne będą szczegółowe biogramy [ZOBACZ zespół trenerski Human Partner].

Najlepiej, jeśli firma, poza realizacją szkolenia, pomaga w pozyskaniu dofinansowania na nie. Jest to spore ułatwienie dla przedsiębiorców, ponieważ pozwala na zaoszczędzenie ich czasu i ułatwia przejście przez wszystkie procedury. 
 

Human Partner w rankingu BUR


Powracając do temetu rankingu BUR. Jesteśmy dumni z tego, że Human Partner jest liderem w jakości realizacji usług dofinansowanych przez BUR na Dolnym Śląsku. Posiadamy średnią 4,8 przy 504 ocenach (stan z 24 listopada 2017)! Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu w Bazie Usług Rozwojowych <<PRZEJŚCIE>> i oczywiście do skorzystania z naszych usług. Tym bardziej, że w Human Partner pomagamy przedsiębiorcy wypełnić formularze i załączniki – bez dodatkowych kosztów.