captcha
Przeładuj

Pierwsza odsłona Akademii ITCorner dobiegła końca. Prezentujemy podsumowanie ubiegłorocznej współpracy Human Partner z firmami z branży IT, a działo się naprawdę dużo!

 

 

                    Fot. Canva

Na początku był pomysł

 

Wszystko zaczęło się rok temu. Na spotkaniu ITCorner padła propozycja powołania specjalnej Akademii, w ramach której odbywałby się szkolenia dla pracowników z branży IT. Już na pierwszym etapie planowania było wiadomo, że szkolenia muszą odzwierciedlać realne potrzeby firm. Dalszy zakres merytoryczny wypracowaliśmy wspólnie z pozostałymi członkami IT Corner. Dodatkowym atutem projektu miało być dofinansowanie do 70%.


Akademia ITCorner 2017 w liczbach

 
W końcu przeszliśmy do zasadniczej części realizacji pomysłu, czyli wdrażania. Nasz wspólny projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem. W 2017 roku wzięły w nim udział 24 firmy i łącznie 60 uczestników.


W ramach Akademii ITCornerrealizowaliśmy 7 kluczowych dla branży IT tematów:


1. Budowanie zaangażowania pracowników
2. DomainDriven Design – modelowanie i refactoring
3. Bezpieczeństwo aplikacji webowych – atak i obrona
4. Wykorzystanie rozwiązań chmurowych do budowy rozproszonych aplikacji opartych o architekturę (mikro-)serwisową na przykładzie AWS
5. Mindfulness
6. Komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna
7. Budowanie kultury firmy turkusowej


Wysoka ocena uczestników


Cieszymy się, że nasze szkolenia zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników, czego dowodem są wyniki ankiet ewaluacyjnych wypełnianych po każdym ze szkoleń. W pięciostopniowej skali nasi trenerzy uzyskali średnią ocen 4,82. Jesteśmy dumni z tego, że każdy z uczestników zadeklarował, że poleciłby nasze szkolenia innym. Oznacza to, że wykonaliśmy naprawdę dobrą pracę. Dążenie do perfekcji motywuje nas do jeszcze lepszych wyników podczas kolejnej edycji. Dołożymy wszelkich starań, żeby nasze czwórki z plusem zamieniły się w bezapelacyjne piątki. Tymczasem już dziś zapraszamy firmy z branży IT do kontaktu z nami i odkrycia korzyścią z członkostwa w ITCorner.

Do zobaczenia na kolejnej edycji!