Human Partner. Rozwijamy potencjał.

 

Human Partner Sp. z o.o. to jedna z wiodących firm branży doradczo-szkoleniowej w Polsce.

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania na realizację inwestycji oraz projektowaniu i prowadzeniu szkoleń rozwijających kompetencje pracowników.

Naszym klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania, które mają wesprzeć długofalowy rozwój przedsiębiorstw. Dopasowujemy kompetencje pracowników do określonych celów i potrzeb, przez co zwiększamy efektywność ich działań. Wspieramy pracę liderów i ich zespołów - dostarczamy metodykę oraz narzędzia.

Tym, co nas wyróżnia jest kompleksowość naszych działań oraz umiejętność dopasowania proponowanych usług do profilu działalności klienta i organizacji jego przedsiębiorstwa. Na liście naszych klientów znajdują się międzynarodowe przedsiębiorstwa, a także grono małych i średnich firm, które z naszą pomocą rozwinęły swój potencjał i poprawiły pozycję rynkową.

Nasze idee:

Budujemy przyszłość naszej firmy, bazując na ekspertach i profesjonalistach.

 

DLACZEGO MY ?

 

Jesteśmy skuteczni!

Dzięki naszej pracy, tysiące pracowników podniosło bezpłatnie swoje kwalifikacje w ramach projektów dofinansowanych z UE, a kilkaset firm otrzymało wsparcie doradcze.

Nie obawiamy się wyzwań

Rozpoznajemy ukrytą wartość nawet w prostych pomysłach. Wraz z partnerem ze Stanów Zjednoczonych przygotowaliśmy innowacyjny projekt z obszaru genetyki spersonalizowanej, który zajął pierwsze miejsce na liście rankingowej projektów do dofinansowania. 

Gwarantujemy wysoki poziom jakości usług

Wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2015, obejmujący usługi rozwojowe w zakresie szkoleń, doradztwa biznesowego oraz zarządzania projektami.

Pracujemy ekspercko!

Nawet geniusze i wizjonerzy wiedzą, że sami niewiele mogliby osiągnąć. Aby osiągnąć sukces biznesowy, potrzebny jest zespół kompetentnych ludzi. Nasi doświadczeni konsultanci z pewnością pomogą rozwinąć potencjał Twojego przedsiębiorstwa. 

 

pdfPolityka jakości Human Partner.pdf

PROCEDURA REKLAMACJI I POSTĘPOWANIA W PRZYPADKU WYSTĄPIENIA SYTUACJI NIEPRZEWIDZIANYCH

captcha
Przeładuj