Nasi Eksperci – Angelika

Strateg, trener i mówca. Ekspert oswajania zmian dla organizacji biznesowych i osób indywidualnych. Absolwentka Executive MBA, SGH oraz UW. Autorka ksiaz̨ki̇ „Psychologia zmiany w życiu̇ i biznesie”. Ekspert dla PwC w ramach „HR Executive Club”. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie managerskie zarówno w marketingu, jak i sprzedazẏ. W ostatnich latach pracowała wprowadzając strategie sprzedażowo-marketingowe.

Wykorzystuje LinkedIn na rzecz pozyskiwania wartościowych kontaktów i sprzedaży w branży B2B. Osobiście zbudowała sieć kontaktów na LN w ciągu roku od 3000 do prawie 8000 zdobywając przez ten portal kontrakty i możliwość współpracy z korporacjami i dużymi klientami biznesowymi. Jej video oraz artykuły i posty osiągają rekordowe zasięgi. To wszystko bez konieczności dodatkowej promocji, a przy umiejętnym łączeniu działań content marketingu i sprzedaży tradycyjnej.

Prelegentka licznych konferencji m.in. Pulsu Biznesu, Retail Summit czy Europejskie Forum Gospodarcze. Pracowała dla wielu znanych marek i firm, m.in. Henkel, Lyreco, L’Oreal, Nokia, 3M i in.

Specjalizacja trenerska: zarządzanie zmianą, sprzedaż, social media, marketing, komunikacja marketingowa, budowanie wizerunku w Internecie i in.

Zobacz szkolenie Specjalista Social Media prowadzone przez Angelikę Chimkowską we Wrocławiu: