Nasi Eksperci – Krzysztof

Trener-praktyk z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Doświadczenie i wiedzę zdobywał jako przedstawiciel handlowy oraz manager w firmach różnych branż. Od 2001 roku wspiera firmy w osiąganiu wyników biznesowych poprzez projekty szkoleniowe i doradcze. W latach 2005-2010 współpracował jako trener-konsultant z firmą szkoleniową z Krakowa. W ramach tej współpracy przygotował i realizował szkolenia dla firm z różnych branż i dla pracowników rożnych szczebli struktury organizacyjnej. Tworzy i realizuje projekty szkoleniowe z zakresu przywództwa i zarządzania oraz sprzedaży i obsługi klienta. Jego działania skierowane są na usprawnianie procesów zachodzących wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Szkolił dla takich firm jak: L’Oreal Paris, ING Bank, Santander Consumer Bank, mBank, PKO BP, Ergo Hestia, PZU, Warta, Aviva, Grupa EDF Polska, FritoLay, Capgemini, Jeronimo Martins, Unilever, T-mobile, Orange, Plus, Olympus Polska, Polpharma, Travelplanet, LoginTrans i innych.

Specjalizacja trenerska: sprzedaż, negocjacje, przywództwo i zarządzanie, komunikacja w organizacji, budowanie zespołu i współpracy, obsługa klienta.