Miejsce pracy: Wrocław

Koordynator projektów (unijnych)

Obowiązki:

  • Identyfikacja potrzeb Klientów, koordynacja prowadzonych projektów dla Klientów
  • Przygotowanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach funduszy UE oraz innych instrumentów (dotacje rządowe, lokalne i centralne, programy wspólnotowe itp.)
  • Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie programów dotacyjnych, w tym obsługa
    i rozliczenie procesu dotacyjnego projektów, w szczególności: zarządzanie projektami, obsługa pozyskanych środków w ramach projektu, dokumentacja rozliczeniowa
  • Utrzymywanie relacji z Klientami
  • Udział w spotkaniach, eventach i konferencjach jako prelegent i organizator, dotyczących tematyki pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, prawo, zarządzanie lub pokrewne)
  • Udokumentowane doświadczenie w samodzielnym i skutecznym przygotowywaniu i rozliczaniu projektów w ramach: m.in. RPO (projekty inwestycyjne) oraz innych instrumentów (dotacje rządowe, lokalne i centralne, programy wspólnotowe itp.) – minimum 2 lata; mile widziane i dodatkowo cenione także doświadczenie w przygotowywani i realizacji projektów szkoleniowych i doradczych
  • Wiedza z zakresu kwalifikowalności wydatków oraz doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Znajomość przepisów i specyfiki realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych, w tym zasady zarządzania projektami, zasady konkurencyjności (PZP mile widziane)
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność

Korzyści:

  • Zachęcamy do realizacji ambicji zawodowych i własnych pomysłów
  • Gwarantujemy różnorodność zadań, pracę przy ciekawych projektach i rozwój
  • Zapewniamy pełen pakiet narzędzi potrzebnych do pracy
  • Proponujemy umowę o pracę. Ale jesteśmy otwarci na propozycje – poszukujemy osoby, która chce współtworzyć nasz zespół w dłuższej perspektywie
  • Posiadamy i przestrzegamy wypracowanych na przestrzeni 13 lat standardów pracy (m.in. ISO, akredytacja PARP)
  • Pracujemy elastycznie i po partnersku, w miłej atmosferze z nieograniczonym dostępem do pysznej kawy

PRACA OD ZARAZ

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny w wersji elektronicznej, prosimy przesłać na adres biuro@humanpartner.pl w tytule wiadomości z dopiskiem Rekrutacja-KP

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenia klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Human Partner Sp. z oo. przez okres najbliższych 9 miesięcy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach – wymagane jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.”

Informacje o Pana/Pani Administratorze danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Informacja o wymogu podania danych:
Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.