Szkolenia z wykorzystaniem VR

Komunikacja 360

SYMULACJA "KWESTIA WYBORU"

Pierwsze szkolenie otwarte we Wrocławiu dla pracowników HR, właścicieli firm i kadry zarządzającej, w którym wykorzystuje się symulację opartą o wirtualną rzeczywistość. Załóż gogle VR i poczuj sytuację biznesową, pełną wyzwań i emocji wynikających z podejmowanych działań.

12 XII Wrocław
Symulacja VR
Warsztaty z trenerem
570 zł +VAT
PROMOCYJNA CENA

Z okazji premiery szkolenia!
Sprawdź rozwiązania VR dla Twojej firmy

Większa przyswajalność wiedzy. Bez sztucznych barier i progów wejścia

Doświadczenie zmiennego otoczenia i prawdziwych emocji

Kompleksowe bodźce, powodujące większe zaangażowanie u uczestników

Realne odczuwanie presji, upływu czasu i momentu decyzyjnego

Większa analityka podjętych decyzji oraz potencjalnych skutków tych działań, których uczestnik zaniechał

Dlaczego warto

Marzena, limango

„Szkolenia w organizacji zawsze są wyzwaniem, dlatego w limango nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i inspiracji, aby nasz zespół mógł się wszechstronnie rozwijać. Wykorzystanie nowych technologii do szkolenia z zakresu tradycyjnych kompetencji, niezbędnych każdemu
menedżerowi, to strzał w 10-tkę. Jest to pomysł innowacyjny i unikatowy na rynku szkoleń, z niecierpliwością czekam na rozwój tego narzędzia".

Z kim będziesz pracować

Maja

Doświadczenie zdobyła jako dyrektor działu sprzedaży i obsługi klienta PROMEDIS Sp. z o.o. oraz kierownik działu sprzedaży MEDICOVER. Od 12 lat pomaga ludziom zdobywać umiejętności, które budują ich zawodową przyszłość, a firmom - poprzez rozwój ich pracowników, osiągać założone cele, wzrastać i wypracowywać zysk. Wierzy, że skuteczność szkolenia to wynik zrozumienia sytuacji firmy, ludzi i zespołów, dlatego poświęca czas,  aby dowiedzieć się, co naprawdę jest potrzebne.

Specjalizacja trenerska: komunikacja i współpraca w zespole, zarządzanie ludźmi w zmianie, tworzenie innowacyjnego środowiska pracy, Customer Experience Managment, zarządzanie i przywództwo.

Więcej
Napisz do nas

Zgłoś zainteresowanie szkoleniem

Wiadomość została wysłana
Wystpił błąd, wiadomość nie została wysłana
Wypełnij poprawnie wszystkie pola