arbitrage devisenhandel lineare optimierung cash bitcoin und co kryptowährungen bitcoins kaufen ohne registrierung kryptowährung sozialer zweck salt kryptowährung kaufen

Zespół – Karolina Muszyńska

Karolina Muszyńska Human Partner

Specjalista ds. szkoleń i administracji

Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Wrocławskim i zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Kontynuuje naukę na studiach doktoranckich, pisząc pracę z zakresu zależności między zarządzaniem różnorodnością pracowników a społeczną odpowiedzialnością biznesu.  Posiada 2,5-letnie doświadczenie w marketingu i PR. Organizacją szkoleń zajmuje się od 1,5 roku.

W firmie odpowiedzialna jest za budowanie trójstronnej relacji z Klientem i Trenerem prowadzącym szkolenie, opartej na wzajemnym zrozumieniu potrzeb i oczekiwań, a następnie za organizację szkoleń. Zadowolenie Klienta to dla niej największa motywacja do pracy.

W życiu ważny jest dla niej rozwój osobisty i podnoszenie kompetencji. Jej pasją są podróże – krótkie, długie, nad morze i w góry, wszędzie. Ciekawa świata, uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi. Nigdy się nie nudzi i wszystkie sprawy doprowadza do końca.