Zmiana w organizacji – jak przeprowadzić ludzi przez czas zmian?

szkolenie online

szkolenie online wprowadzanie zmian

Nagle musiałeś nauczyć się pracować zdalnie? A może robiłeś to okazyjnie, ale mogłeś się do tego przygotować w firmie. Zastanawiasz się jak poradzić sobie z nową sytuacją, jak organizować spotkania z klientami i zespołem, jak zaplanować sobie czas? Jak to wszystko zrobić i nie zwariować? Tego wszystkiego dowiesz się na tym szkoleniu.

Na szkoleniu dowiesz się między innymi:

– jak przeprowadzić swoje przedsiębiorstwo/zespół przez trudny czas zmian

– jak komunikować zmiany by nie odbiło się to na funkcjonowaniu organizacji

– jak zarządzać emocjami członków zespołu

– jak udzielać grupowego i indywidualnego feedbacku

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

13.10.2021 (6 godz.)

cena za osobę: 499 zł netto

O trenerce

Absolwentka studiów magisterskich z Zarządzania i Marketingu na Politechnice Wrocławskiej. Ukończyła Podyplomowe Studium Pedagogiczne na Politechnice Wrocławskiej, uzyskując uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela. Zdobyła Certyfikat Tutora Kolegium Tutorów oraz Certyfikat I stopnia Collegium Wratislaviense.

Doświadczenie zdobyła jako dyrektor działu sprzedaży i obsługi klienta PROMEDIS Sp. z o.o. oraz kierownik działu sprzedaży MEDICOVER. Od 12 lat pomaga ludziom zdobywać umiejętności, które budują ich zawodową przyszłość, a firmom – poprzez rozwój ich pracowników, osiągać założone cele, wzrastać i wypracowywać zysk. Wierzy, że skuteczność szkolenia to wynik zrozumienia sytuacji firmy, ludzi i zespołów, dlatego poświęca czas, aby dowiedzieć się, co naprawdę jest potrzebne.

Specjalizacja trenerska: komunikacja i współpraca w zespole, zarządzanie ludźmi w zmianie, tworzenie innowacyjnego środowiska pracy, Customer Experience Managment, zarządzanie i przywództwo.