dark web onion sites dark web acess how to access the dark web on phone dark web links

Akademia Managera

High level z VR

Świat szybko zmienia się, a Ty stoisz w miejscu? Masz wrażenie, że o zarządzaniu wiesz już wszystko, ale czasem brakuje Ci gotowych rozwiązań i narzędzi? Dołącz do Akademii Managera - High level, szkolenia z zarządzania, które wykorzystuje w nauce wirtualną rzeczywistość!

kilku trenerów
5 sesji (9 dni)
Szkolenie hybrydowe

Poznaj naszych ekspertów:

Maja

Absolwentka studiów magisterskich z Zarządzania i Marketingu na Politechnice Wrocławskiej. Zdobyła Certyfikat Tutora Kolegium Tutorów oraz Certyfikat I stopnia Collegium Wratislaviense. Doświadczenie zdobyła jako dyrektor działu sprzedaży i obsługi klienta PROMEDIS Sp. z o.o. oraz kierownik działu sprzedaży MEDICOVER.

Specjalizacja trenerska: komunikacja i współpraca w zespole, zarządzanie ludźmi w zmianie, tworzenie innowacyjnego środowiska pracy, Customer Experience Managment, zarządzanie i przywództwo.

Zobacz biogram

Marcin

Od ponad 15 lat trener biznesu i konsultant ds. rozwoju. Autor programów rozwojowych z obszarów m.in. zarządzania i rozwoju kompetencji menedżerskich, strategii biznesowej, głównie w firmach sektora MSP. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz kursu dla najwyższej kadry menedżerskiej Strategic Leadership Academy, opartego na licencji Harvard Business Review Polska.

Specjalizuje się w tematyce zarządzania, efektywności biznesowej, przywództwa oraz wspierania innowacji.

Zobacz biogram

Agnieszka

Brała udział w projektach związanych z rozwojem kompetencji miękkich dla kadry średniego szczebla, w trakcie których zostało przeszkolonych z doskonałymi efektami ponad 700 osób. Stworzyła liczne programy rozwojowe dla menedżerów i ich pracowników (programy powitalne, językowe, doskonalące umiejętności menedżerskie i eksperckie). Współpracowała przy projektach przywódczych dla kadry zarządzającej.

Zobacz biogram

Michał

Trener praktyk digital marketingu. Ekspert branży marketingowej ponad z 14-letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w portalu Nasza Klasa, firmach Added Value Italy, Mind Progress Group, Kantar Media, Antal Poland. Obecnie właściciel agencji marketingowej MOOQ.

Przeprowadził kampanie marketingowe i reklamowe dla takich marek jak Viessmann, Opera Software, Bank Gospodarstwa Krajowego, Mini – BMW, Algida, Polsat, NBA, UBER, Ministerstwo Obrony Narodowej.

Zobacz biogram

opinie uczestników poprzedniej edycji

Andrzej, CEO Alfa-Net

Bardzo polecam Akademię Managera organizowaną przez Human Partner. Każda z sesji poziomu High Level, w którym uczestniczyłem, wniosła wiele cennych informacji w prowadzeniu mojej firmy. Wiele narzędzi zastosowałem zaraz po szkoleniu.

Bardzo ciekawa była sesja strategiczna, a sesja z komunikacji managerskiej uzmysłowiła, jak wiele rzeczy mogę w firmie usprawnić. Zastosowane narzędzia VR dały możliwość zmierzenia się z zadaniami w wirtualnej rzeczywistości i głęboko zapadły w pamięć.

Akademia Managera Human Partner to przemyślana i świetnie zorganizowana porcja wiedzy przydatna dla każdego managera. Przyjemne miejsce (rewelacyjne lunche!), wsparcie ze strony opiekuna i organizacja wszystkiego na czas bardzo sprzyjało w odbiorze szkolenia.

Adriana, kierownik ds. personalnych Pneumat System

Dwie godziny symulacji i omówienie jej podczas poziomu Hig level dało nam o wiele więcej niż całodniowe szkolenie. Cieszę się, że po symulacji Human Partner uszyła na miarę szkolenie dla kierowników poszczególnych działów w mojej firmie.

Daniel, kierownik sprzedaży Stator

Pomysł i opisanie przebiegu symulacji w szkoleniu High level oceniam na plus. Tyle ile ludzi, tyle rozwiązań. Fajny sposób na pokazanie indywidualnych wyborów. Sukces symulacji to różne zdania, spojrzenia i sposób podejmowania decyzji.

Robert, zastępca dyrektora, Przychodnia Specjalistyczna Regina i Walenty Śliwa

Akademia Managera pokazała nam nowe sposoby spojrzenia na nasze biznesy, jak je rozwijać, a dzięki case-om, które mieliśmy na zajęciach mogliśmy sobie uświadomić, jak firmy popełniają błędy i jak się ich ustrzec w przyszłości.

Nikodem, CEO, Ideacto

W Akademii Managera wziąłem udział z racji tego, że prowadzę firmę już od ponad 10 lat. Zebrałem dużo wiedzy i doświadczeń, ale to była wiedza i doświadczenie zbierane praktyką życiową. Natomiast brakowało mi takiego podejścia od strony systematyzacji informacji – właśnie po to zapisałem się na Akademię Managera. Po to, żeby móc tę całą wiedzę, którą już mam pogłębić o dodatkowe informacje, ułożyć sobie – to jest jedna kwestia. Druga kwestia to możliwość spotkania się z innymi przedsiębiorcami. Skonfrontowania się z tym, jak oni patrzą na swoje biznesy. Wyciągnięcia wniosków, które pozwolą mi rozwijać biznes lepiej, mądrzej, sprawniej.

Dzięki Akademii

HIGH LEVEL

Dowiesz się, czy manager musi być jednocześnie liderem oraz jak kultura organizacyjna i modele zarządzania wpływają na efektywność organizacji

Poznasz skuteczne metody opracowywania strategii firmy i przekonasz się dlaczego warto rozwijać firmę wokół rdzenia

Będziesz wiedział jak sprawnie i efektywnie przeprowadzić rekrutacje i utrzymać talenty w firmie

Będziesz wiedział, które projekty warto realizować, a które są nierentowne

Poznasz ciekawe business case’y znanych firm

Pozyskasz wiedzę, jak prowadzić i łączyć marketing i sprzedaż w cyfrowym świecie i będziesz potrafił skutecznie wykorzystywać markę eksperta do sprzedaży swoich produktów/usług

Praktyczna wiedza i umiejętności managerskie

56 godzin warsztatów z ekspertami

Możliwość pozyskania dofinansowania*

Materiały eksperckie, przydatne narzędzia i możliwość konsultacji z trenerami po szkoleniu

Inspiracja i wymiana wiedzy, dzięki której możesz uniknąć błędów, które kto już kiedyś popełnił

Charakter warsztatowy programu, pozwala od razu wykorzystywać nowo poznane narzędzia biznesowe

Formuła blended-learning (stacjonarnie, online, w wirtualnej rzeczywistości)

Formularz

Daj znać, że jesteś zainteresowany szkoleniem

Wiadomość została wysłana
Wystpił błąd, wiadomość nie została wysłana
Wypełnij poprawnie wszystkie pola