how do you get on the dark web site darknet easiest way to make money on dark web how to access the dark web on iphone asap link alpha market darknet

Dbamy o rozwój

Nasze dwie główne specjalizacje to szkolenia i dotacje. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu dedykowanych i kompleksowych programów rozwojowych dla pracowników i liderów (szkolenia, doradztwo) w formule hybrydowej i cyfrowej. Wspieramy przy tym działy HR,  tworząc również symulacje oparte na technologii VR oraz projektując cyfrowy content edukacyjny. Pomagamy firmom w rozwoju, dostarczając im kompleksowe usługi doradztwa związane z pozyskiwaniem dotacji na rozwój i transformację biznesu.

 

HUMAN PARTNER

Dlaczego warto z nami współpracować

O wysokiej jakości naszych usług  świadczy zadowolenie naszych kilkuset klientów i ich opinie, z których jesteśmy dumni!  Zdobycie międzynarodowej nagrody Komisji Europejskiej – VET Excellence Awards 2018 – za najlepszy program szkoleń dla pracowników w Europie, to dodatkowe potwierdzenie naszych wysiłków. Należymy do międzynarodowej sieci Pact for Skills, której celem jest popularyzowanie uczenia się przez całe życie wśród pracowników i pracodawców w UE. Angażujemy się w tworzenie i rozwój ekosystemu innowacji technologicznych w obszarze edukacji. Jesteśmy członkami grup eksperckich, komitetów doradczych działających przy polskiej administracji, które odpowiadają za tworzenie nowych instrumentów wsparcia.

Analizujemy pomysły i doradzamy naszym Klientom, tak by ich projekty miały jak największe szanse na uzyskanie dofinansowania.

 

NASZE WARTOŚCI

Czym kierujemy się podczas współpracy

Dzielimy się wiedzą

Jesteśmy członkami wielu stowarzyszeń i grup, w tym Konfederacji Lewiatan, Dolnośląskiej Izby Gospodarczej, ITCorner i Fundacji Firmy Rodzinne. Dzięki temu mamy dostęp do różnorodnej wiedzy, z którą dzielimy się z naszymi Klientami. Dostarczamy inspiracji uczestnicząc w roli eksperta na licznych konferencjach, spotkaniach biznesowych i eventach.

Partnerstwo i otwarta komunikacja

Klient jest dla nas najważniejszym partnerem firmy. Nasze relacje budujemy na podstawie otwartej komunikacji i wzajemnego zaufania.

Troska o klienta

Obsługujemy naszych Klientów, tak jak sami chcielibyśmy być obsługiwani. Troszczymy się o ich dobro na każdym etapie usługi, także po jej zakończeniu. Umożliwiamy dodatkowe konsultacje z naszymi trenerami i doradcami, które są pomocne we wdrażaniu wypracowanych rozwiązań. Przygotowujemy na życzenie Klienta spersonalizowany plan wdrożeniowy.

Jakość

Wysoka jakość naszych usług ma swoje odzwierciedlenie w pozytywnych ocenach Klientów. Są one wynikiem dostosowania naszych działań do wymagań normy ISO 9001:2015 oraz wewnętrznych standardów obsługi Klienta , które wypracowaliśmy na bazie wieloletniego doświadczenia.

CO ZYSKUJESZ

Poprawa zarządzania

Rozwiązania poprawiające efektywność systemu zarządzania

Optymalizacja kosztów

Dotacje na szkolenia i rozwój

Pomoc w dofinansowaniu inwestycji

Dotacje, pożyczki, granty

Lepsza sprzedaż

Nowoczesne techniki sprzedaży i standardy obsługi klienta

Poczucie bezpieczeństwa

RODO i inne wymogi prawne, wdrażanie standardów, certyfikaty jakości

Rozwiązywanie konkretnych problemów w firmie

Kompleksowe podejście do wyzwań Klienta i propozycje najlepszych rozwiązań

Szkolenia w różnych formach

Stacjonarne, on-line, e-learning

LUDZIE

Założyciele

Marcin Kowalski

Prezes zarządu

Kamila Kowalska

Wiceprezes zarządu

EKSPERCI

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą trenerską.

Marcin

Współwłaściciel i prezes zarządu firmy Human Partner Sp. z o.o. Od ponad 15 lat jest doradca ds. rozwoju i trenerem biznesu. Jest także autorem programów rozwojowych z obszarów m.in. strategii biznesowej, zarządzania i rozwoju kompetencji menedżerskich, głównie w firmach sektora MŚP.

Opinie klientów

„konkretny/ charyzmatyczny/ prezentujący ciekawe i innowacyjne pomysły”
Zobacz biogram

Maja

Specjalizacja trenerska: komunikacja i współpraca w zespole, zarządzanie ludźmi w zmianie, tworzenie innowacyjnego środowiska pracy, Customer Experience Managment, zarządzanie i przywództwo.

Opinie klientów

"otwarta/ opanowana/ dobra obserwatorka"
Zobacz biogram

Julita

Specjalizacja trenerska: przywództwo, zarządzanie zmianą, komunikacja w zmianie, motywacja i motywowanie z wykorzystaniem RMP®, efektywność osobista, postawa i komunikacja asertywna, stres i emocje.

Opinie klientów

"energiczna / z poczuciem humoru'
Zobacz biogram

Rafał

Specjalizacja trenerska: sprzedaż (prospecting, relacje z klientami, badanie potrzeb, prezentacje handlowe, sprzedaż telefoniczna, radzenie sobie z obiekcjami, zamykanie sprzedaży, sprzedaż wieloetapowa, itd.).

Opinie klientów

"skrupulatny / podnoszący prestiż firmy/ dostarczający inspiracji"
Zobacz biogram

Krzysztof

Specjalizacja trenerska: sprzedaż, negocjacje, przywództwo i zarządzanie, komunikacja w organizacji, budowanie zespołu i współpracy, obsługa klienta.

Opinie klientów

"dobry słuchacz i mówca / potrafi rozwiązać każdy problem"
Zobacz biogram

Michał

Specjalizacja trenerska: digital marketing, marketing intelligence

Opinie klientów

"wszechstronna wiedza i kompleksowe przygotowanie do szkoleń"
Zobacz biogram

Anna

Specjalizacja trenerska: HR, biznes, facylitacja

Opinie klientów

"otwarta i pełna pozytywnej energii"
Zobacz biogram

Tomasz

Specjalizacja trenerska: tworzenie i wdrażanie dedykowanych rozwiązań biznesowych dla klienta w obszarze zarządzania projektami, zarządzania strategicznego i modelowania procesów...

Opinie klientów

"dokładny i dobrze zorganizowany"
Wyświetl biogram

Marek

Specjalizacja trenerska: tworzenie i realizacja polityki finansowej oraz strategii rozwoju firmy, analizy finansowe, controlling, prognozowanie, sterowanie płynnością finansową przedsiębiorstwa, księgowość i podatki, budowanie i zarządzanie pionem finansowym, HR oraz IT, wdrożenie i nadzór nad informatycznymi systemami zarządczymi i działem IT: systemy klasy CPM

Opinie klientów

"pracowity / zaangażowany / rzetelny"
Wyświetl biogram

Angelika

Specjalizacja trenerska: zarządzanie zmianą,, sprzedaż, social media, marketing, komunikacja marketingowa, budowanie wizerunku w Internecie itp.

Opinie klientów

"wszechstronna/ energiczna/ doświadczony praktyk"
Zobacz biogram

Artur

Specjalizacja trenerska: zarządzanie projektami – planowanie i harmonogramowanie, zarządzanie ryzykiem, nadzór nad projektem – łańcuch krytyczny, zarządzanie portfelem projektów itp.

Opinie klientów

"błyskotliwy/ z poczuciem humoru/ fachowiec w swojej dziedzinie"
Zobacz biogram

Małgorzata

Specjalizacja trenerska: VAT oraz podatki dochodowe, zarządzanie podatkami, doskonalenie umiejętności księgowych, budowa i wdrażanie skutecznej strategii restrukturyzacji księgowej i podatkowej firmy, ceny transferowe, podatkowe prawo międzynarodowe.

Opinie klientów

"zorganizowana/ rzetelna/ godna zaufania"
Zobacz biogram

Marcin

Specjalizacja trenerska: systemy zarządzania:ISO 9001, ISO 14001,ISO 27001, ISO 17025,OHSAS/PN-N 18001,ISO 22000 / HACCP,AQAP 2110,ISO 3834-2, JGPSSI, SQAS - Safety&QualityAssessment System, System Zarządzania Jakością zgodnie z wymaganiami Ustawy Prawo Atomowe.

Opinie klientów

"przygotowany w najmniejszym szczególe, cierpliwy, o wysokim poziomie wiedzy"
Zobacz biogram

Katarzyna

Specjalizacja trenerska: aspekty prawne prowadzenia działalności, umowy w obrocie handlowym, wdrożenie ochrony danych osobowych, windykacja roszczeń.

Opinie klientów

"zaangażowana/ udzielająca jasne i rzeczowe odpowiedzi"
Zobacz biogram

Cezary

Specjalizacja trenerska: psychologia społeczna, zarządzanie i motywowanie pracowników, budowanie zespołu, rozwiązywanie konfliktów, negocjacje, marketing, sprzedaż i obsługa klienta...

Opinie klientów

"bezpośredni/ o wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych""
Zobacz biogram

Magdalena

Wieloletni konsultant zarządzania, coach i trener z szesnastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów doradczych i szkoleniowych.

Opinie klientów

"imponująca doświadczeniem/ charyzmatyczna"
KARIERA

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Ciągle się rozwijamy i poszukujemy doświadczonych oraz otwartych na nowe wyzwania osób. Zobacz obecne oferty pracy i zaaplikuj na wybrany przez siebie wakat.