Nasza misja: dbanie o rozwój

Od 2005 roku pomagamy ambitnym firmom odkrywać ich potencjał za pomocą szkoleń i konsultingu, aby mogły podejmować wyzwania i rozwijać się.

HUMAN PARTNER

Dlaczego warto nam zaufać

Tym, co wyróżnia nas rynku to kompleksowość oraz umiejętność dopasowania proponowanych usług do profilu działalności firmy. Na liście naszych klientów znajdują się międzynarodowe przedsiębiorstwa, a także grono małych i średnich firm, które za pomocą szkoleń i konsultingu  poprawiły pozycję rynkową. Wspieramy klienta na każdym etapie usługi, aby optymalizować czas i ponoszone koszty, kierując się przy tym zasadą oszczędności i angażując najlepszych ekspertów i doradców. Dzięki nowoczesnym i dopasowanym usługom rozwojowym wspólnie z naszymi klientami rozwijamy ich potencjał biznesowy.

NASZE WARTOŚCI

Czym kierujemy się podczas współpracy

Dzielimy się wiedzą

Jesteśmy członkami wielu stowarzyszeń i grup, w tym Konfederacji Lewiatan, Dolnośląskiej Izby Gospodarczej, ITCorner i Fundacji Firmy Rodzinne. Dzięki temu mamy dostęp do różnorodnej wiedzy, z którą dzielimy się z naszymi Klientami. Dostarczamy inspiracji uczestnicząc w roli eksperta na licznych konferencjach, spotkaniach biznesowych i eventach.

Partnerstwo i otwarta komunikacja

Klient jest dla nas najważniejszym partnerem firmy. Nasze relacje budujemy na podstawie otwartej komunikacji i wzajemnego zaufania.

Troska o klienta

Obsługujemy naszych Klientów, tak jak sami chcielibyśmy być obsługiwani. Troszczymy się o ich dobro na każdym etapie usługi, także po jej zakończeniu. Umożliwiamy dodatkowe konsultacje z naszymi trenerami i doradcami, które są pomocne we wdrażaniu wypracowanych rozwiązań. Przygotowujemy na życzenie Klienta spersonalizowany plan wdrożeniowy.

Jakość

Wysoka jakość naszych usług ma swoje odzwierciedlenie w pozytywnych ocenach Klientów. Są one wynikiem dostosowania naszych działań do wymagań normy ISO 9001:2015 oraz wewnętrznych standardów obsługi Klienta , które wypracowaliśmy na bazie wieloletniego doświadczenia.

CO ZYSKUJESZ

Poprawa zarządzania

Rozwiązania poprawiające efektywność systemu zarządzania

Optymalizacja kosztów

Dotacje na szkolenia i rozwój

Pomoc w dofinansowaniu inwestycji

Dotacje, pożyczki, granty

Lepsza sprzedaż

Nowoczesne techniki sprzedaży i standardy obsługi klienta

Poczucie bezpieczeństwa

RODO i inne wymogi prawne, wdrażanie standardów, certyfikaty jakości

Rozwiązywanie konkretnych problemów w firmie

Kompleksowe podejście do wyzwań Klienta i propozycje najlepszych rozwiązań

Certyfikowane szkolenia

Programy szkoleniowe zakończone egzaminem i wydaniem certyfikatu uznawanego na rynkach zagranicznych.

LUDZIE

Poznaj nasz doświadczony zespół

Marcin Kowalski

Prezes zarządu

Kamila Kowalska

Wiceprezes zarządu

Kamila Franczak

Digital Marketing Manager

Anna Kwiatek

Koordynatorka projektów

Marcin Kukiz

Learning & Development Manager

Agnieszka Biernacka

Learning & Development Manager

Karolina Muszyńska

Specjalista ds. szkoleń i administracji

EKSPERCI

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą trenerską.

Marcin

Współwłaściciel i prezes zarządu firmy Human Partner Sp. z o.o. Od ponad 15 lat jest doradca ds. rozwoju i trenerem biznesu. Jest także autorem programów rozwojowych z obszarów m.in. strategii biznesowej, zarządzania i rozwoju kompetencji menedżerskich, głównie w firmach sektora MŚP.

Opinie klientów

„konkretny/ charyzmatyczny/ prezentujący ciekawe i innowacyjne pomysły”
Zobacz biogram

Maja

Specjalizacja trenerska: komunikacja i współpraca w zespole, zarządzanie ludźmi w zmianie, tworzenie innowacyjnego środowiska pracy, Customer Experience Managment, zarządzanie i przywództwo.

Opinie klientów

„otwarta/ opanowana/ dobra obserwatorka”
Zobacz biogram

Beata

Specjalizacja trenerska: zarządzanie i przywództwo, komunikacja, sprzedaż, obsługa klienta, asertywność, techniki negocjacji, rozwiązywanie konfliktów, przeciwdziałanie mobbingowi.

Opinie klientów

"konsekwentna/ fachowa/ szybko nawiązująca kontakt"
Zobacz biogram

Tomasz

Specjalizacja trenerska: sprzedaż, negocjacje, komunikacje interpersonalna, zarządzanie zespołem, zarządzanie projektami itp.

Opinie klientów

"integrujący i aktywizujący grupę/ posiadający zdolność reagowania na potrzeby słuchaczy"
Zobacz biogram

Magdalena

Specjalizacja trenerska: autoprezentacja, wystąpienia, współpraca z mediami, komunikacja itp.

Opinie klientów

"motywująca do pracy/ pełna zaangażowania/ kreatywna"
Zobacz biogram

Rafał

Specjalizacja trenerska: sprzedaż (prospecting, relacje z klientami, badanie potrzeb, prezentacje handlowe, sprzedaż telefoniczna, radzenie sobie z obiekcjami, zamykanie sprzedaży, sprzedaż wieloetapowa, itd.).

Opinie klientów

"skrupulatny / podnoszący prestiż firmy/ dostarczający inspiracji"
Zobacz biogram

Krzysztof

Specjalizacja trenerska: sprzedaż, negocjacje, przywództwo i zarządzanie, komunikacja w organizacji, budowanie zespołu i współpracy, obsługa klienta.

Opinie klientów

"dobry słuchacz i mówca, potrafi rozwiązać każdy problem"
Zobacz biogram

Tomasz

Specjalizacja trenerska: tworzenie i wdrażanie dedykowanych rozwiązań biznesowych dla klienta w obszarze zarządzania projektami, zarządzania strategicznego i modelowania procesów...

Opinie klientów

Wyświetl biogram

Angelika

Specjalizacja trenerska: zarządzanie zmianą,, sprzedaż, social media, marketing, komunikacja marketingowa, budowanie wizerunku w Internecie itp.

Opinie klientów

"wszechstronna/ energiczna/ doświadczony praktyk"
Zobacz biogram

Artur

Specjalizacja trenerska: zarządzanie projektami – planowanie i harmonogramowanie, zarządzanie ryzykiem, nadzór nad projektem – łańcuch krytyczny, zarządzanie portfelem projektów itp.

Opinie klientów

"błyskotliwy/ z poczuciem humoru/ fachowiec w swojej dziedzinie"
Zobacz biogram

Małgorzata

Specjalizacja trenerska: VAT oraz podatki dochodowe, zarządzanie podatkami, doskonalenie umiejętności księgowych, budowa i wdrażanie skutecznej strategii restrukturyzacji księgowej i podatkowej firmy, ceny transferowe, podatkowe prawo międzynarodowe.

Opinie klientów

"zorganizowana/ rzetelna/ godna zaufania"
Zobacz biogram

Marcin

Specjalizacja trenerska: systemy zarządzania:ISO 9001, ISO 14001,ISO 27001, ISO 17025,OHSAS/PN-N 18001,ISO 22000 / HACCP,AQAP 2110,ISO 3834-2, JGPSSI, SQAS - Safety&QualityAssessment System, System Zarządzania Jakością zgodnie z wymaganiami Ustawy Prawo Atomowe.

Opinie klientów

"przygotowany w najmniejszym szczególe, cierpliwy, o wysokim poziomie wiedzy"
Zobacz biogram

Katarzyna

Specjalizacja trenerska: aspekty prawne prowadzenia działalności, umowy w obrocie handlowym, wdrożenie ochrony danych osobowych, windykacja roszczeń.

Opinie klientów

"zaangażowana/ udzielająca jasne i rzeczowe odpowiedzi"
Zobacz biogram

Cezary

Specjalizacja trenerska: psychologia społeczna, zarządzanie i motywowanie pracowników, budowanie zespołu, rozwiązywanie konfliktów, negocjacje, marketing, sprzedaż i obsługa klienta...

Opinie klientów

"bezpośredni/ o wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych""
Zobacz biogram

Tomasz

Specjalizacja trenerska: zarządzanie projektami, zarządzanie
strategiczne,projektowanie modeli biznesowych, zarządzanie przez cele, Key Performance Indicators.

Opinie klientów

"precyzyjny/ rzeczowy/ potrafiący zainteresować słuchacza"
Zobacz biogram

Michał

Uczestniczył w wielu różnych projektach przez ostatnie 12 lat - zarówno jako wykonawca prac (deweloper aplikacji, lider zespołudeweloperów aplikacji), ale też jako osoba odpowiedzialna za koordynację prac w projektach (SCRUM Masterem, IT Project Manager, Agile Coach, Project Management Guild Master z grupą 30 PM-ów, Agile Coachów i SCRUM Masterów).

Opinie klientów

"precyzyjny/ kontaktowy"
Zobacz biogram

Magdalena

Wieloletni konsultant zarządzania, coach i trener z szesnastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów doradczych i szkoleniowych.

Opinie klientów

"imponująca doświadczeniem/ charyzmatyczna"
KARIERA

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Ciągle się rozwijamy i poszukujemy doświadczonych oraz otwartych na nowe wyzwania osób. Zobacz obecne oferty pracy i zaaplikuj na wybrany przez siebie wakat.