Wrocław I 2019

Akademia Managera

Z dofinansowaniem 80% dla firm MŚP

Wybierz odpowiedni poziom zaawansowania:
ZOBACZ PROGRAM

możliwość dofinansowania
2 poziomy
JA, MANAGER 1 120 zł*
HIGH LEVEL 1 400 zł*
71 797 67 69

*Podane ceny uwzględniają 80% dofinansowania dla MŚP. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Poznaj 8 ekspertów, z którymi będziesz pracował:

Angelika

Strateg, trener i mówca. Osobiście zbudowała sieć kontaktów na LinkedIn w ciągu roku od 3000 do prawie 9000 zdobywając przez ten portal kontrakty i możliwość współpracy z klientami. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie managerskie zarówno w marketingu, jak i sprzedazẏ. W ostatnich latach pracowała wprowadzając strategie sprzedażowo-marketingowe.

Prelegentka licznych konferencji m.in. Pulsu Biznesu, Retail Summit czy Europejskie Forum Gospodarcze. Pracowała dla wielu znanych marek i firm, m.in. Henkel, Lyreco, L’Oreal, Nokia, 3M i in.

Zobacz biogram

Michał

Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu dedykowanych rozwiązań biznesowych dla klienta w obszarze zarządzania projektami, zarządzania strategicznego i modelowania procesów. Uczestniczył w wielu różnych projektach - zarówno jako wykonawca prac (deweloper aplikacji, lider zespołu deweloperów aplikacji), ale też jako koordynator projektów.

Uczestniczył w wielu różnych projektach przez ostatnie 12 lat – zarówno jako wykonawca prac (deweloper aplikacji, lider zespołu deweloperów aplikacji), ale też jako osoba odpowiedzialna za koordynację prac w projektach (SCRUM Masterem, IT Project Manager, Agile Coach, Project Management Guild Master z grupą 30 PM-ów, Agile Coachów i SCRUM Masterów).

Zobacz biogram

Marcin

Od ponad 15 lat trener biznesu i konsultant ds. rozwoju. Autor programów rozwojowych z obszarów m.in. zarządzania i rozwoju kompetencji menedżerskich, strategii biznesowej, głównie w firmach sektora MSP. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz kursu dla najwyższej kadry menedżerskiej Strategic Leadership Academy, opartego na licencji Harvard Business Review Polska.

Specjalizuje się w tematyce zarządzania, efektywności biznesowej, przywództwa oraz wspierania innowacji.

Zobacz biogram

Maja

Absolwentka studiów magisterskich z Zarządzania i Marketingu na Politechnice Wrocławskiej. Zdobyła Certyfikat Tutora Kolegium Tutorów oraz Certyfikat I stopnia Collegium Wratislaviense. Doświadczenie zdobyła jako dyrektor działu sprzedaży i obsługi klienta PROMEDIS Sp. z o.o. oraz kierownik działu sprzedaży MEDICOVER.

Specjalizacja trenerska: komunikacja i współpraca w zespole, zarządzanie ludźmi w zmianie, tworzenie innowacyjnego środowiska pracy, Customer Experience Managment, zarządzanie i przywództwo.

Zobacz biogram

Tomasz

Certyfikowany trener i konsultant, specjalista w dziedzinie zarządzania projektami i zarządzania strategicznego. Ukończył studia magisterskie z Zarządzania i Marketingu oraz studia podyplomowe na kierunku Informatyka na Politechnice Śląskiej. Absolwent Szkoły Trenerów - Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK.

Doświadczenie w pracy trenera zdobywał szkoląc kadrę kierowniczą i menadżerską w całej Polsce. Współpracuje ze stowarzyszeniami trenerów, klastrami oraz przedsiębiorstwami przy tworzeniu warsztatów strategicznych, projektowaniu planów rozwoju oraz ocen okresowych pracowników.

Zobacz biogram

Magdalena

Certyfikowany trener, coach, absolwentka pierwszej w Polsce Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego - Program Mastermind.

26 lat przepracowała w Telewizji Polskiej we Wrocławiu, gdzie przeszła wszystkie szczeble kariery zawodowej. Przez wiele lat jako reporterka, prowadząca, wydawca, kierownik redakcji – współtworzyła regionalny program informacyjny Fakty.

Zobacz biogram

Magdalena

Wieloletni konsultant zarządzania, coach i trener z szesnastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów doradczych i szkoleniowych.

Z wykształcenia filolog polski i teatrolog. Dyplomowany międzynarodowy trener zarządzania ( roczny kurs w Paryżu Cegos S.A. 2002) oraz mediator w organizacji ( Trop, roczna szkoła mediatorów 2013).

Wyświetl biogram

Tomasz

Swoją współpracę z klientami najczęściej realizuje z wykorzystaniem podejścia Agile-Lean do zarządzania organizacją i wprowadzania zmian oraz zgodnie z filozofią rozwoju umiejętności przywódczych i komunikacyjnych największego autorytetu w tej dziedzinie - Johna C. Maxwella.

Prowadzi warsztaty i szkolenia w wielu obszarach, do których należą m.in: Agile Organization & Leadership, zarządzanie zmianą w organizacji w oparciu o filozofię Lean-Agile, przywództwa i komunikacji w oparciu o podejście do rozwoju umiejętności przywódczych, opracowanych przez Johna C. Maxwella, zarządzania projektami i programami biznesowymi

Wyświetl biogram
dzięki poziomowi I

JA, MANAGER

Nauczysz się jak budować zaangażowanie, autorytet i zaufanie

Poznasz różnicę między feedbackiem a feedforwardem i dlaczego warto je stosować

Dowiesz się jak budować zespoły i nimi zarządzać, aby działały efektywnie

Poznasz metody, aby sprawnie realizować, planować i egzekwować zadania

Przekonasz się jaką rolę pełni komunikacja w zarządzaniu ludźmi i będziesz potrafił wykorzystać Storytelling i nowe technologie, aby polepszyć komunikację

Dzięki dyskusji w gronie osób zajmujących się zarządzaniem będziesz mieć możliwość nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany wiedzy

dzięki poziomowi II

HIGH LEVEL

Dowiesz się czy manager musi być jednocześnie liderem oraz jak kultura organizacyjna i modele zarządzania wpływają na efektywność organizacji

Poznasz skuteczne metody opracowywania strategii firmy i dowiesz przekonasz się, dlaczego warto mieć wizję i misję firmy

Dowiesz się jak skuteczne wykorzystywać Storytelling w komunikacji, perswazji i prezentacji

Przekonasz się jak ważne są relacje w biznesie i dlaczego komunikacja to jeden z kluczowych czynników sukcesu w zarządzaniu

Poznasz skuteczne metody do efektywnego zarządzania oraz będziesz wiedział, kiedy warto stosować KPI, a kiedy OKR

Pozyskasz wiedzę jak prowadzić i łączyć marketing i sprzedaż w cyfrowym świecie

Będziesz potrafił skutecznie wykorzystywać markę eksperta

Praktyczna wiedza i umiejętności managerskie

72 godziny warsztatów z ekspertami

Materiały eksperckie, przydatne narzędzia i możliwość konsultacji z trenerami po szkoleniu

Możliwość pozyskania dofinansowania

Inspiracja i wymiana wiedzy, dzięki której możesz uniknąć błędów, które ktoś już kiedyś popełnił

Charakter warsztatowy programu, pozwala od razu wykorzystywać nowo poznane narzędzia biznesowe

Formularz

Zapisz się na szkolenie

Wiadomość została wysłana
Wystpił błąd, wiadomość nie została wysłana
Wypełnij poprawnie wszystkie pola