Oddaj głos na Human Partner!

Właśnie ruszyło internetowe głosowanie w VET Excellence Awards 2018, konkursie organizowanym przez Komisję Europejską. Human Partner jako jedna z polskich firm znalazła się w gronie nominowanych.

O VET Excellence Awards

VET Excellence Awards 2018 to prestiżowy konkurs zorganizowany w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych. Wyróżnienie w nim jest formą podziękowania za wkład w rozwój szkolenia zawodowego. Uroczysta gala, podczas której poznamy tegorocznych zwycięzców odbędzie się 9 listopada w Wiedniu. Nagrody wręczy Marianne Thyssen, komisarz ds. zatrudnienia, spraw społecznych, umiejętności i mobilności pracowników.

Pragniemy z dumą ogłosić, że nasza firma została nominowana w jednej z czterech kategorii – Training at work Learner. Jesteśmy jedną z polskich firm, która została wyróżniona przez Jury. O tym, czy otrzymamy nagrodę główną zadecydują głosy internautów.

 

Dlaczego Human Partner

Nominacja do międzynarodowej nagrody jest dowodem uznania, że usługi rozwojowe oferowane naszym klientom w Polsce są na wysokim poziomie. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze możliwości rozwoju oraz wysoki poziom satysfakcji z jakości obsługi. Długotrwale relacje budowane na zaufaniu, dogłębne zrozumienie potrzeb rozwojowych oraz nastawienie na jakość od zawsze były i są dla nas priorytetem.

Komisja Europejska doceniła nas za spójność programu rozwojowego dla naszych pracowników. Program nie tylko miał na celu rozwinąć kluczowe kompetencje w zróżnicowanym zespole, ale również zwiększyć zaangażowania samych pracowników. Szczególną uwagę poświęciliśmy na dostęp do wiedzy po szkoleniach oraz weryfikowanie postępów rozwoju podczas naszych cotygodniowych spotkań. Cały program był sfinansowany ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

Następny krok należy do Was, drodzy internauci, ponieważ to Wy zadecydujecie, kto zostanie nagrodzony w poszczególnych kategoriach. Głosowanie online potrwa od 18 października 2018 r. do 7 listopada 2018 r, do godziny 18.00. Serdecznie zachęcamy do wsparcia Human Partner! Dla osób, które zdecyduję się oddać na nas głos, załączamy krótką instrukcję głosowania ↓

AKTUALIZACJA Z 9.11.2018: Udało się! Zdobyliśmy nagrodę VET Excellence. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli Human Partner w promocji konkursu i oddali na nas głos.

Jak głosować?

Krok 1. Wejdź na stronę konkursową [KLIKNIJ TUTAJ]

Krok 2. Uzupełnij formularz do głosowania podając swoje nazwisko i adres mailowy (formularz znajduje się pod częścią informującą o konkursie)

 

Krok 3. Znajdź na liście nominowanych firmę Human Partner

Krok 4. Przewiń prezentację firm i zaznacz Human Partner w polu o nazwie „Your vote”:

Krok 5. Przewiń stronę do końca i wyślij swój głos klikając  przycisk „Submit”

Gotowe! Dziękujemy za oddanie głosu 🙂

#DiscoverYourTalent #EUVocationalSkills #RozwijamyPotecjał #VETExcellenceAwards2018 #DzielimySięWiedzą