wie kauft und verkauft man kryptowährungen kryptowährung in offizielle kaiserslautern kryptowährung steuerberater fabian hopp kryptowährung bitcoin 1000 euro investieren
szkolenie on-line

AKADEMIA MANAGERA 2022

Manager w nowej normalności

Zapytaj nas o termin

forma warsztatowa
Cena ze zniżką 2 900 zł netto*
Cena stała 3 800 zł netto
8 dni
KONTAKT

*Zapłać za całość szkolenia przed I sesją i skorzystaj z promocyjnej ceny 2 900 zł netto

Poznaj naszych ekspertów:

Maja

Absolwentka studiów magisterskich z Zarządzania i Marketingu na Politechnice Wrocławskiej. Zdobyła Certyfikat Tutora Kolegium Tutorów oraz Certyfikat I stopnia Collegium Wratislaviense. Doświadczenie zdobyła jako dyrektor działu sprzedaży i obsługi klienta PROMEDIS Sp. z o.o. oraz kierownik działu sprzedaży MEDICOVER.

Specjalizacja trenerska: komunikacja i współpraca w zespole, zarządzanie ludźmi w zmianie, tworzenie innowacyjnego środowiska pracy, Customer Experience Managment, zarządzanie i przywództwo.

Zobacz biogram

Tomasz

Certyfikowany trener i konsultant, specjalista w dziedzinie zarządzania projektami i zarządzania strategicznego. Ukończył studia magisterskie z Zarządzania i Marketingu oraz studia podyplomowe na kierunku Informatyka na Politechnice Śląskiej. Absolwent Szkoły Trenerów - Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK.

Doświadczenie w pracy trenera zdobywał szkoląc kadrę kierowniczą i menadżerską w całej Polsce. Współpracuje ze stowarzyszeniami trenerów, klastrami oraz przedsiębiorstwami przy tworzeniu warsztatów strategicznych, projektowaniu planów rozwoju oraz ocen okresowych pracowników.

Zobacz biogram

Agnieszka

Trenerka i konsultantka ds. rozwoju. Brała udział w projektach związanych z rozwojem kompetencji miękkich dla kadry średniego szczebla, w trakcie których zostało przeszkolonych z doskonałymi efektami ponad 700 osób.

Stworzyła liczne programy rozwojowe dla menedżerów i ich pracowników (programy powitalne, językowe, doskonalące umiejętności menedżerskie i eksperckie). Współpracowała przy projektach przywódczych dla kadry zarządzającej.

dzięki poziomowi I

JA, MANAGER - ON-LINE

Nauczysz się, jak budować zaangażowanie, autorytet i zaufanie

Dowiesz się, jak budować zespoły i nimi zarządzać by działały efektywnie

Poznasz metody sprawnego realizowania, planowania i egzekwowania zadania

Przekonasz się jaką rolę pełni komunikacja w zarządzaniu ludźmi i będziesz potrafił wykorzystać expose managera

Dzięki dyskusji w gronie osób zajmujących się zarządzaniem będziesz mieć możliwość nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany wiedzy

Praktyczna wiedza i umiejętności managerskie

8 dni warsztatów z ekspertami

Materiały eksperckie, przydatne narzędzia i możliwość konsultacji z trenerami po szkoleniu

Bezpieczna i wygodna formuła on-line

Inspiracja i wymiana wiedzy, dzięki którym możesz uniknąć błędów, które ktoś już kiedyś popełnił

Formularz

Daj znać, że jesteś zainteresowany szkoleniem

Wiadomość została wysłana
Wystpił błąd, wiadomość nie została wysłana
Wypełnij poprawnie wszystkie pola