LUTY-KWIECIEŃ 2021

AKADEMIA MANAGERA ONLINE

MANAGER W NOWEJ NORMALNOŚCI

Wybierz odpowiedni poziom zaawansowania:
ZOBACZ PROGRAM

forma warsztatowa
2 poziomy
JA, MANAGER 1 250 zł
HIGH LEVEL 5 500 zł
KONTAKT

nowe CENY - nie przegap!

Poznaj naszych ekspertów:

Angelika

Strateg, trener i mówca. Osobiście zbudowała sieć kontaktów na LinkedIn w ciągu roku od 3000 do prawie 9000 zdobywając przez ten portal kontrakty i możliwość współpracy z klientami. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie managerskie zarówno w marketingu, jak i sprzedazẏ. W ostatnich latach pracowała wprowadzając strategie sprzedażowo-marketingowe.

Prelegentka licznych konferencji m.in. Pulsu Biznesu, Retail Summit czy Europejskie Forum Gospodarcze. Pracowała dla wielu znanych marek i firm, m.in. Henkel, Lyreco, L’Oreal, Nokia, 3M i in.

Zobacz biogram

Michał

Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu dedykowanych rozwiązań biznesowych dla klienta w obszarze zarządzania projektami, zarządzania strategicznego i modelowania procesów. Uczestniczył w wielu różnych projektach - zarówno jako wykonawca prac (deweloper aplikacji, lider zespołu deweloperów aplikacji), ale też jako koordynator projektów.

Uczestniczył w wielu różnych projektach przez ostatnie 12 lat – zarówno jako wykonawca prac (deweloper aplikacji, lider zespołu deweloperów aplikacji), ale też jako osoba odpowiedzialna za koordynację prac w projektach (SCRUM Masterem, IT Project Manager, Agile Coach, Project Management Guild Master z grupą 30 PM-ów, Agile Coachów i SCRUM Masterów).

Zobacz biogram

Marcin

Od ponad 15 lat trener biznesu i konsultant ds. rozwoju. Autor programów rozwojowych z obszarów m.in. zarządzania i rozwoju kompetencji menedżerskich, strategii biznesowej, głównie w firmach sektora MSP. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz kursu dla najwyższej kadry menedżerskiej Strategic Leadership Academy, opartego na licencji Harvard Business Review Polska.

Specjalizuje się w tematyce zarządzania, efektywności biznesowej, przywództwa oraz wspierania innowacji.

Zobacz biogram

Maja

Absolwentka studiów magisterskich z Zarządzania i Marketingu na Politechnice Wrocławskiej. Zdobyła Certyfikat Tutora Kolegium Tutorów oraz Certyfikat I stopnia Collegium Wratislaviense. Doświadczenie zdobyła jako dyrektor działu sprzedaży i obsługi klienta PROMEDIS Sp. z o.o. oraz kierownik działu sprzedaży MEDICOVER.

Specjalizacja trenerska: komunikacja i współpraca w zespole, zarządzanie ludźmi w zmianie, tworzenie innowacyjnego środowiska pracy, Customer Experience Managment, zarządzanie i przywództwo.

Zobacz biogram

Tomasz

Certyfikowany trener i konsultant, specjalista w dziedzinie zarządzania projektami i zarządzania strategicznego. Ukończył studia magisterskie z Zarządzania i Marketingu oraz studia podyplomowe na kierunku Informatyka na Politechnice Śląskiej. Absolwent Szkoły Trenerów - Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK.

Doświadczenie w pracy trenera zdobywał szkoląc kadrę kierowniczą i menadżerską w całej Polsce. Współpracuje ze stowarzyszeniami trenerów, klastrami oraz przedsiębiorstwami przy tworzeniu warsztatów strategicznych, projektowaniu planów rozwoju oraz ocen okresowych pracowników.

Zobacz biogram

Magdalena

Certyfikowany trener, coach, absolwentka pierwszej w Polsce Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego - Program Mastermind.

26 lat przepracowała w Telewizji Polskiej we Wrocławiu, gdzie przeszła wszystkie szczeble kariery zawodowej. Przez wiele lat jako reporterka, prowadząca, wydawca, kierownik redakcji – współtworzyła regionalny program informacyjny Fakty.

Zobacz biogram

Krystyna

Specjalizuje się szkoleniach z zarządzania strategicznego dedykowanych kadrze kierowniczej wszystkich szczebli oraz doskonaleniu umiejętności menedżerskich i przywódczych w oparciu o symulacyjne gry decyzyjne.

Jest trenerem z uprawnieniami do prowadzenia warsztatów z wykorzystaniem gier decyzyjnych dla biznesu, certyfikowanym przez Marketplace Simulations. Swoją podróż w świat symulacji biznesowych rozpoczęła w 1998 roku i od tego czasu zrealizowała ponad 1800 dni warsztatów z wykorzystaniem gier decyzyjnych m.in. na podyplomowych studiach
menedżerskich, programachMasters of Business Administration walidowanych przez RSM Erasmus University w Rotterdamie realizowanych przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów oraz bezpośrednio dla firm.

Zobacz biogram
dzięki poziomowi I

JA, MANAGER - ON-LINE

Nauczysz się, jak budować zaangażowanie, autorytet i zaufanie

Dowiesz się, jak budować zespoły i nimi zarządzać by działały efektywnie

Poznasz metody sprawnego realizowania, planowania i egzekwowania zadania

Przekonasz się jaką rolę pełni komunikacja w zarządzaniu ludźmi i będziesz potrafił wykorzystać expose managera

Dzięki dyskusji w gronie osób zajmujących się zarządzaniem będziesz mieć możliwość nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany wiedzy

dzięki poziomowi II

HIGH LEVEL Z VR - MIKS ON-LINE/OFF-LINE

Poznasz, jak technologia wirtualnej rzeczywistości (VR) zapewnia immersyjne doświadczenia uczestnikom i wpływa na wzmocnienie kompetencji menadżerskich

Dowiesz się, czy manager musi być jednocześnie liderem oraz jak kultura organizacyjna i modele zarządzania wpływają na efektywność organizacji

Poznasz skuteczne metody opracowywania strategii firmy i dowiesz się dlaczego warto mieć wizję i misję firmy

Dowiesz się, jak skuteczne wykorzystywać Storytelling w komunikacji, perswazji i prezentacji

Przekonasz się jak ważne są relacje w biznesie i dlaczego komunikacja to jeden z kluczowych czynników sukcesu w zarządzaniu

Poznasz skuteczne metody efektywnego zarządzania przez cele

Pozyskasz wiedzę, jak prowadzić i łączyć marketing i sprzedaż w cyfrowym świecie

Będziesz potrafił skutecznie wykorzystywać markę eksperta

Praktyczna wiedza i umiejętności managerskie

Od 24 do 56 godzin warsztatów z ekspertami

Materiały eksperckie, przydatne narzędzia i możliwość konsultacji z trenerami po szkoleniu

Ja manager: on-line, High level: wygodna hybryda - połowa sesji on-line, połowa off-line

Inspiracja i wymiana wiedzy, dzięki którym możesz uniknąć błędów, które ktoś już kiedyś popełnił

Wykorzystanie VR (High level)

Formularz

Daj znać, że jesteś zainteresowany szkoleniem

Wiadomość została wysłana
Wystpił błąd, wiadomość nie została wysłana
Wypełnij poprawnie wszystkie pola