Nasi Eksperci – Marcin Kowalski

Marcin Kowalski – współwłaściciel i prezes zarządu firmy szkoleniowo-doradczej Human Partner Sp. z o.o. Od ponad 15 lat trener biznesu i konsultant ds. rozwoju. Autor programów rozwojowych z obszarów m.in. zarządzania i rozwoju kompetencji menedżerskich, strategii biznesowej, głównie w firmach sektora MSP.

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz kursu dla najwyższej kadry menedżerskiej Strategic Leadership Academy, opartego na licencji Harvard Business Review Polska.

Specjalizuje się w tematyce zarządzania, efektywności biznesowej, przywództwa oraz wspierania innowacji. Kieruje firmą szkoleniową, która była wielokrotnie nagradzana w ogólnopolskich i regionalnych konkursach gospodarczych (m.in. Najwyższa Jakość Quality International, Gwiazdy Biznesu). W 2018 roku, firma Human Partner została nominowana do międzynarodowego konkursu Komisji Europejskiej VET Excellence Awards 2018. Jako jedyna firma z Polski dostała się do ścisłego finału (w kategorii MŚP).

Członek European Mentoring and Coaching Council Poland, organizacji promującej jakość i rozwój coaching i mentoringu. Jest również członkiem Polish Society for Training and Development, stowarzyszenia zrzeszającego profesjonalistów zajmujących się obszarem szkoleń i rozwoju. Od 2014 roku jest wiceprezesem zarządu Dolnośląskich Pracodawców – regionalnego związku Konfederacji Lewiatan. W ramienia tej organizacji, reprezentuje środowisko biznesu w Komitecie Monitorującym RPO Województwa Dolnośląskiego.

Prywatnie – tata dwóch uroczych córek Hani i Alicji, miłośnik polskich gór.