how to get into the dark web 2023 darknet drugs dark web xxx how to access dark web how do i access the dark web
Szkolenia z wykorzystaniem VR

Nowość. Biznes 360

Doświadczaj wirtualnie. Rozwijaj się realnie

Otrzymujesz bodźce i podejmujesz decyzje w otoczeniu najbardziej zbliżonym do realnego. Zakładasz gogle VR i uczestniczysz w rozgrywanej symulacji biznesowej - pełnej emocji wynikających z podejmowanych działań.

Pełne zaangażowanie
Dynamika otoczenia 360
Presja czasu i emocji
Wirtualne środowisko
ZAPYTAJ KONSULTANTA

Dzięki nam możesz pozyskać dofinansowanie na szkolenia

Większa przyswajalność wiedzy. Bez sztucznych barier i progów wejścia

Doświadczenie zmiennego otoczenia i prawdziwych emocji

Kompleksowe bodźce, powodujące większe zaangażowanie u uczestników

Realne odczuwanie presji, upływu czasu i momentu decyzyjnego

Większa analityka podjętych decyzji oraz potencjalnych skutków tych działań, których uczestnik zaniechał

Dlaczego warto

Marzena, Head of Content Creation, limango

„Szkolenia w organizacji zawsze są wyzwaniem, dlatego w limango nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i inspiracji, aby nasz zespół mógł się wszechstronnie rozwijać. Wykorzystanie nowych technologii do szkolenia z zakresu tradycyjnych kompetencji, niezbędnych każdemu
menedżerowi, to strzał w 10-tkę. Jest to pomysł innowacyjny i unikatowy na rynku szkoleń, z niecierpliwością czekam na rozwój tego narzędzia".

Daniel, kierownik działu sprzedaży internetowej Stator

Pomysł i opisanie przebiegu symulacji na plus. Tyle ile ludzi, tyle rozwiązań. Fajny sposób na pokazanie indywidualnych wyborów. Sukces symulacji to różne zdania, spojrzenia i sposób podejmowania decyzji.

Adriana, kierownik ds. personalnych Pneumat System

Dwie godziny symulacji i omówienia daje nam o wiele więcej niż całodniowe szkolenie. Cieszę się, że po symulacji Human Partner uszyła na miarę szkolenie dla kierowników poszczególnych działów w mojej firmie.

Symulacje

Do wyboru są dwie autorskie symulacje

KWESTIA WYBORU

Poniedziałkowy poranek w firmie Simple Creative Ideas. Wchodzisz do windy, wciskasz guzik i otrzymujesz krępujące pytanie od kolegi. Rozmowa wydaje się prozaiczna, ale to właśnie od niej zależeć będą Twoje relacje z zespołem. Nie czekaj z odpowiedzią. Wejdź z nim w dialog i zobacz konsekwencje swoich wyborów.

To dopiero początek wyzwań stawianych przed Tobą. Usługa dla jednej z topowych marek w kraju nie została wykonana. Członek zespołu zawalił, a za minutę do biura wejdzie klient, który liczy na prezentację finalnego produktu. Wyjdź ze strefy komfortu i podejmij decyzje, które uratują ważne zlecenie. To czas wyboru – Twojego wyboru!

Symulacja rozwija i sprawdza: kompetencje komunikacyjne (asertywność, komunikację basic, komunikację w duchu win win)

TWOJA DECYZJA

Jesteś managerem w średniej firmie. Krótkie terminy, niedokończone projekty i wiele zadań, które trzeba zrealizować - czy lepiej jest wykonać je samemu, czy wydelegować osobie, która nie ma w tym doświadczenia? Współpracownicy, których spotkasz na swojej drodze będą wymagali pokierowania nimi w odpowiedni sposób.

Każda z Twoich decyzji przyniesie inne konsekwencje, a na końcu symulacji usłyszysz, co sądzą o Tobie osoby, z którymi pracowałeś. Wirtualny feedback pozwoli Ci spojrzeć na siebie z nieznanej dotąd perspektywy...

Symulacja rozwija i sprawdza: kompetencje menadżerskie (delegowanie zadań, feedback, budowanie zaangażowania)

Napisz do nas

Zgłoś zainteresowanie szkoleniem

Wiadomość została wysłana
Wystpił błąd, wiadomość nie została wysłana
Wypełnij poprawnie wszystkie pola