Zespół – Kamila Kowalska

Współwłaściciel i wiceprezes zarządu

Współzałożycielka i wiceprezes Human Partner, członek zarządu klastra ITCorner zrzeszającego innowacyjne firmy z branży technologicznej. Ekonomiczne wykształcenie potwierdzone na Uniwersytecie Wrocławskim i w Szkole Głównej Handlowej, w połączeniu z 14-letnim doświadczeniem w konsultingu powoduje, że znakomicie rozumie trendy rynkowe. Stale podnosi swoją wiedzę, skończyła programu Management oparty na licencji Harvard Business Review, obecnie w trakcie podyplomowych studiów Talent Management in Tech Companies na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Praktyk biznesu z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu firmą. Organizacją funduszy unijnych dla przedsiębiorstw zajmuje się już, od kiedy Polska przystąpiła formalnie do UE. Sprawowała stanowisko asesora i eksperta oceniającego wnioski w ramach PO KL. Autorka i koordynatorka licznych projektów, w tym finansowanych z funduszy UE. Jest Certyfikowanym Project Managerem IPMA.

W firmie odpowiedzialna m.in. za strategie, rozwój personelu, aspekty prawne i finansowe, zarządzanie. Potrafi zaplanować każdy projekt i rozliczyć go od początku do końca. Niezwykle konkretna, silnie zaangażowana i skrupulatna.

Po pracy czas wypełnia jej rodzina – mąż i dwie córki. Lubi kuchnie francuską, jazdę na nartach i górskie wędrówki w gronie najbliższych. Ceni ambicje i wytrwałość w działaniu.