Zespół – Marcin Kowalski

Współwłaściciel i prezes zarządu

Prezes zarządu, mentor i doradca biznesu – na co dzień zajmuje się zarządzanie firmą, wyznaczaniem kierunków jej rozwoju, nadzorowaniem systemu zarządzania jakością, tworzeniem nowych produktów i programów rozwojowych. W Human Partner odpowiedzialny jest również za obsługę kluczowych klientów biznesowych oraz współpracę z partnerami (trenerzy, stali dostawcy, organizacje biznesu).

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Szkoły Trenerów Zarządzania MATRIK. Od 2009 roku jest prezesem firmy doradczo-szkoleniowej Human Partner, nagrodzonej przez Komisję Europejską VET Excellence Awards 2018 za najlepszy program szkoleniowy w miejscu pracy („Training at Work”) w Europie. Od 2017 roku jest mentorem w programie Early Warning w Polsce, wspierając mikro i małych przedsiębiorców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. W latach 2013-2019 był wiceprezesem zarządu Dolnośląskich Pracodawców – związku regionalnego Konfederacji Lewiatan. Z ramienia tej organizacji reprezentował dolnośląski biznes w Wojewódzkiej Radzie Dialogu Społecznego we Wrocławiu.  Od 2019 r. jest członkiem Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie Wrocławia i prezesem zarządu BNI West.

Inspirują go sukcesy innych, ciekawe książki oraz odważni i ambitni liderzy. Do zadań podchodzi kreatywnie, stara się zawsze szukać niekonwencjonalnych rozwiązań. Miłośnik polskich gór oraz współczesnej literatury historycznej. Uwielbia stare polskie seriale, m.in. „Stawka większa niż życie”. Zakochany w kobietach swojego życia: żonie Kamili oraz córkach Hani i Ali.