Zdobyliśmy nagrodę Komisji Europejskiej!

Nagroda za doskonalenie zawodowe VET Excellence Award 2018 powędrowała do Human Partner!  Komisja Europejska wyróżniła nas za najlepsze praktyki w kształceniu i szkoleniu zawodowym w całej Europie.

Najlepsi w Europie!

VET Excellence Awards 2018 to konkurs organizowany przez Komisję Europejską z okazji Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych. Z dumą informujemy, że nasza firma została nagrodzona w kategorii „Training at Work”. Jest to wyraz uznania za wyjątkowo skuteczny program szkoleniowy dla pracowników. O przyznaniu statuetki w dużej mierze zadecydowały głosy internautów i jury.


Na zdjęciu: Kamila Kowalska i Joanna Kamola odbierające nagrodę z rąk komisarz UE

O naszym udziale w gali

Nagrodę podczas uroczystej gali odbywającej się w Wiedniu wręczyła Marianne Thyssen, komisarz UE ds. zatrudnienia, spraw społecznych, umiejętności i mobilności pracowników. Gala, podczas której ogłoszono laureatów Vet Excellence Award 2018, zamknęła Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych.

– Fakt, że to w nasze ręce trafiła ta prestiżowa nagroda jeszcze bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że rozwijanie kompetencji pracowników jest najlepszą inwestycją w organizacji. Głęboko wierzę, że programy szkoleniowe w miejscu pracy przynoszą konkretne efekty, czego dowodem jest poziom zadowolenia i zaangażowania naszych pracowników. Jest to dowód na to, że również małe firmy potrafią odpowiednio zadbać o rozwój swoich zespołów, tworząc dla nich wysokiej jakości programy szkoleniowe. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na nas głos w ankiecie internetowej Komisji Europejskiej. A szczególnie dziękuję naszemu zespołowi, bo bez nich nasza firma nie odnosiłaby takich sukcesów – powiedziała po wręczeniu nagrody Kamila Kowalska, wiceprezes zarządu Human Partner Sp. z o.o.


Na zdjęciu: Laureaci VET Excellence Award 2018

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w internetowym głosowaniu. Zdobyliśmy ponad 1 100 głosów, które pozwoliły na wygraną z ogromną przewagą! Przed nami jeszcze wiele interesujących projektów, dlatego zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka i LinkedIna, na których informujemy o wielu wydarzeniach i spotkaniach służących rozwoju umiejętności zawodowych.

Human Partner gościem Radia Wrocław

Zapraszamy do posłuchania wywiadu z Marcinem Kowalskim, prezesem Human Partner, który opowiedział o szczegółach dotyczących otrzymanej przez nas nagrody, aktualnych trendach na rynku edukacji i różnorodnych formach kształcenia zawodowego. Rozmowę zarejestrowano w Radiu Wrocław w listopadzie br.

Marcin_Kowalski_Human_Partner_VET_Excellence_Awards_2018
Na zdjęciu: Marcin Kowalski z Human Partner i Leszek Mordarski (Radio Wrocław)

Pomożemy rozwinąć Twój biznes!

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania programu konsultingowo-szkoleniowego.