Firma ARAD

ARAD jest krajowym liderem w sprzedaży systemów rusztowań, ogrodzeń, drabin i  pomostów. Firma wspiera największe inwestycje budowlane poprzez specjalistyczne doradztwo. Na stałe współpracuje z największymi firmami budowlanymi z kapitałem zagranicznym m.in. Hochtief Polska, Strabag, Skanska.

Wyzwanie biznesowe

Poprawa efektywności sprzedaży produktów

Zarząd ARAD zgłosił się do nas w 2017 r. z jasno sprecyzowanym wyzwaniem biznesowym – wzmocnieniem efektywności procesu sprzedaży. Wspólnie z klientem określiliśmy cele projektu rozwojowego oraz wskaźniki efektywności pracy po zakończeniu cyklu szkoleń dla pracowników. Ponadto, wykonaliśmy analizę obszarów sprzedaży, które wymagały udoskonalenia lub poprawy.

Efekty

Realizacja założonych celów szkoleniowych, rozwój kompetencji sprzedażowych zespołu

Zaplanowane cele Akademii Sprzedaży ARAD zostały w całości zrealizowane. Uczestnicy Akademii bardzo wysoko ocenili nasze szkolenia. Pracownicy nie tylko rozwinęli kompetencje, ale otrzymali również konkretne narzędzia do tego, aby zwiększyć obroty i zyski swojego  przedsiębiorstwa.

REFERENCJE

Opinie wystawione przez naszych klientów

Artur Jackowski, Prezes Zarządu ARAD Sp z o.o. Sp. k.

Usługi Human Partner są na bardzo wysokim poziomie i to wyróżnia ją na tle pozostałych firm doradczo-szkoleniowych. Już na pierwszym etapie współpracy zauważyliśmy dbałość o dopasowanie oferty do naszych potrzeb. Bardzo dobrze oceniamy pracę trenera, która nie kończyła się w momencie wyjścia z sali szkoleniowej. Otrzymaliśmy raport i wytyczne do zmian w naszej firmie, które bardzo pomogły w udoskonaleniu istniejących już rozwiązań. Miałem okazję przekonać się, że Human Partner zatrudnia prawdziwych profesjonalistów.