dark market link how to access the dark web on iphone darknet market news best darknet porn sites tor markets
DUŻE | MAŁE | ŚREDNIE FIRMY

Dotacje do szkoleń

na 2022 rok

✅ Chcesz dostosować kompetencje pracowników do wymagań zmieniającej się gospodarki i rynku pracy?
✅ Myślisz o rozwoju swoich pracowników, ale koszty powstrzymują Cię przed działaniem?
✅ Twoja firma realizowała szkolenia, ale ich dotychczasowa skala była do tej pory ograniczona?

Zgłoś się do Human Partner i sięgnij po dofinansowanie na szkolenia!

do 100% dotacji
dedykowane programy
doradztwo i szkolenia
follow-up

Krok #1: Zgłoś się do nas

Zgłoś się do naszego konsultanta poprzez formularz dostępny na tej stronie oferty. Nie zapomnij wypełnić wszystkich pól.

Krok #2: Poczekaj na kontakt

Przygotuj dane kontaktowe, NIP oraz aktualne potrzeby szkoleniowe, w tym: tematykę oraz ilość osób. Na podstawie wstępnego wywiadu dobierzemy dla Ciebie konkurs i przygotujemy ofertę szkoleń.

Krok #3: Zapoznaj się z ofertą

Wybierz szkolenia dla siebie. Po akceptacji oferty możesz przejść do następnego kroku.

Krok #4: Rozpocznij aplikowanie o dofinansowanie

Przygotuj wniosek lub zleć jego przygotowanie naszemu konsultantowi (usługa opcjonalna - dodatkowo płatna)

Krok #5: Poczekaj na przyznanie dotacji

Po niej możemy przejść do realizacji szkoleń i rozpocząć stałą współpracę!

Klienci o nas

Małgorzata Marek, współzałożyciel i Chief Financial Officer FINGO

„Firma Human Partner zorganizowała dla nas cykl szkoleń z zakresu doskonalenia kompetencji menadżerskich, jak również umiejętności specjalistycznych dedykowany pracownikom IT. Szkolenia były bardzo dobrze przygotowane merytorycznie, z dużym naciskiem na zastosowanie praktyczne. Dużą wartością była dla nas część warsztatowa, która przebiegła w sposób dynamiczny i interesujący. Dzięki pomocy Human Partner skorzystaliśmy także z dofinansowania w ramach projektu „Partnerstwo na rzecz rozwoju dolnośląskich MMŚP”,
co pozwoliło nam na obniżenie kosztów." Współpraca z Human Partner była dla nas przyjemnym doświadczeniem i jesteśmy otwarci na ponowne wspólne zadania.”

Zobacz case study

Iwona Potaczek, Prezes Zarządu Spektrum Sp. z o.o.

Nasza współpraca z Human Partner trwa od 2015 roku. Firma zrealizowała dla nas szkolenia z dofinansowaniem poprzez BUR. Byliśmy na tyle zadowoleni z ich efektów, że postanowiliśmy skorzystać z usług komercyjnych: doradztwa oraz szkoleń z zarządzania, rekrutacji i obsługi pacjenta. Polecamy współpracę z Human Partner placówkom z branży medycznej, które chcą podnieść swoją konkurencyjność na rynku.

Zobacz case study

Edyta Olesiak, Dyrektor Działu HR TEB Akademia

"Firma Human Partner przeprowadziła dla Nas warsztaty związane z procesem onboardingu. Dużym atutem warsztatów była ich różnorodność, odbywały się w formie online, co w obecnych czasach ma duże znaczenie, i co znacznie ułatwiło pracę. Zajęcia prowadzone były w sposób interaktywny, zachęcający do wypróbowania omawianych zagadnień w praktyce. Współpracę z Human Partner oceniamy bardzo dobrze, i polecamy ją jako solidną i rzetelną firmę, nastawioną na nowe metody pracy."

Zobacz case study

Robert Fijołek, Wiceprezes Pneumat System Sp. z o.o.

"Specjaliści Human Partner zorganizowali dla naszej firmy cykl szkoleń, które miały na celu przygotowanie naszych pracowników do nadchodzących zmian. Szkolenia były prowadzone profesjonalnie. Trenerzy byli otwarci na nasze spostrzeżenia i gotowi do wprowadzania modyfikacji w programie i sposobie prowadzenia warsztatów. Współpraca zapoczątkowała szereg korzystnych dla firmy procesów z obszaru rozwoju - na pewno zwiększyła się otwartość i zaangażowanie pracowników. Dzięki pomocy Human Partner skorzystaliśmy również z dofinansowania ze środków unijnych."

Zobacz case study
Kontakt

Umów się z naszym specjalistą na bezpłatne konsultacje!

Wiadomość została wysłana
Wystpił błąd, wiadomość nie została wysłana
Wypełnij poprawnie wszystkie pola