Wrocław I 2019

Gry decyzyjne

Marketplace Simulations

Czy wsiadłbyś do samolotu wiedząc, że pilot zdobył swoje umiejętności słuchając wyłącznie wykładów? Czy sama teoria wystarczy? Podobnie jest z nauką efektywnego zarządzania. Przedstawiamy "Gry decyzyjne" - nowy produkt Human Partner, który pozwala na symulację procesów biznesowych w przedsiębiorstwie.

uczą przez praktykę
angażują i mobilizują
z opcją dofinansowania dla MŚP
691 593 365

Zadzwoń i zapytaj nas o szczegóły

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach

Gry decyzyjne:

Ekscytują, motywują oraz zwiększają efektywność w zakresie zarządzania firmą.

Doskonalą umiejętności niezbędne w realiach rynkowych, takie jak: współpraca, podejmowanie szybkich i efektywnych decyzji, wrażliwość ekonomiczna, otwartość na różne pomysły, współdziałanie w grupie i dochodzenie do kompromisu.

Motywują uczestników do poszukiwania najskuteczniejszych metod i narzędzi zarządzania prowadzących do realizacji planowanego celu.

W symulacjach biznesowych uczestnicy stopniowo budują biznes, a gra decyzyjna wprowadza nowe problemy, z którymi trzeba się zmierzyć w danym momencie rozgrywki. W kilku rundach gracze oceniają szanse rynkowe, wybierają strategię biznesową, opcje taktyczne i podejmują wiele decyzji z myślą o zyskowności.

Symulacje biznesowe pozwalają uczestnikom eksperymentować ze strategiami biznesowymi i konkurować z innymi firmami, co stymuluje ducha rywalizacji. Samo współzawodnictwo z innymi napędza proces uczenia się.

RAPORT PO GRZE

Raport z danymi poszczególnych graczy jako cenne informacje dla zarządu

EFEKTYWNA METODOLOGIA NAUCZANIA

Metodologię nauczania symulacji biznesowych Live Marketplace opracował Ernest Cadotte, profesor marketingu na Uniwersytecie Tennesse

PROFESJONALNA REALIZACJA

Wszystkie warsztaty symulacyjne prowadzone są przez certyfikowanych trenerów Marketplace Simulation

ŁATWOŚĆ W UŻYCIU

Marketplace Live to aplikacja internetowa, do której uczestnicy mają dostęp z dowolnego komputera lub tabletu z łączem internetowym bez konieczności pobierania lub instalacji

INNOWACJA

Współpraca w zespole z wykorzystaniem symulacji rzeczywistości biznesowej

Prowadząca warsztaty:

Krystyna

Specjalizuje się szkoleniach z zarządzania strategicznego dedykowanych kadrze kierowniczej wszystkich szczebli oraz doskonaleniu umiejętności menedżerskich i przywódczych w oparciu o symulacyjne gry decyzyjne.

Jest trenerem z uprawnieniami do prowadzenia warsztatów z wykorzystaniem gier decyzyjnych dla biznesu, certyfikowanym przez Marketplace Simulations. Swoją podróż w świat symulacji biznesowych rozpoczęła w 1998 roku i od tego czasu zrealizowała ponad 1800 dni warsztatów z wykorzystaniem gier decyzyjnych m.in. na podyplomowych studiach
menedżerskich, programachMasters of Business Administration walidowanych przez RSM Erasmus University w Rotterdamie realizowanych przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów oraz bezpośrednio dla firm.

Wyświetl biogram
Formularz

Zgłoś zainteresowanie szkoleniem

Wiadomość została wysłana
Wystpił błąd, wiadomość nie została wysłana
Wypełnij poprawnie wszystkie pola