VR DAY - idziemy po nowe

Zobacz, jak wyglądało wydarzenie poświęcone innowacjom w edukacji pracowników.

Biznes 360. Doświadczaj wirtualnie. Rozwijaj się realnie

23 września w DoubleTree by Hilton Hotel  we Wrocławiu spotkaliśmy się m.in. z dyrektorami personalnymi i managerami HR odpowiedzialnymi za rozwój personelu, żeby porozmawiać o trendach w szkoleniach. VR DAY był częścią kampanii społecznej Dni Uczenia Się Dorosłych. Eksperci eduTech Maja Lose i Bartłomiej Polakowski przedstawili formy wykorzystania nowych technologii w nauce. Wydarzenie było również premierą naszego nowego produktu – autorskiej symulacji biznesowej opartej o film 360.

 

Zaproszeni goście założyli gogle i weszli do świata biznesu, aby sprawdzić swoje kompetencje komunikacyjne. Każde zadanie było punktowane, co pozwoliło na porównanie między sobą wyników i poczucie ducha rywalizacji.  Wszyscy byli zgodni, co do zapotrzebowania na szkolenia z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistościSzkolimy coraz młodszych ludzi i oni  po prostu tego oczekują, więc szkolenia VR to jest taki must have – podsumował Kamil Iwankiewicz z EnterAir Services, jeden z uczestników VR DAY.

Obecni na sali mogli przekonać się na własnej skórze, że lepiej zapamiętujemy to, co przeżyliśmy, niż to, co ktoś nam opowiedział. Pokazaliśmy nowe oblicze szkoleń – naukę poprzez praktykę, bez znanych nam od wielu lat statystycznych prezentacji czy gotowych podręczników.

 

Dziękujemy za udział w VR DAY menadżerom firm, które stawiają na innowacje w rozwoju swoich pracowników: Pneumat, SITECH, Polska Ceramika Ogniotrwała „Żarów”, Limango,  Sente, Aviva, Organique Sp. z o.o. Sp. k., Hasko-Lek, Divante, SoftWizard, Olympus Business Services, PS Gaz, Capgemini, , Urtica, LPP S.A., Scanfil Poland i EnterAir Services i zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Spotkaj się z nami na Made in Wroclaw

Kolejną okazją do przetestowania symulacji Biznes 360 będzie konferencja Made in Wroclaw 17 października, na której będziemy prezentować się stoisku Klastra ITCorner. Możesz również zapisać się na indywidualne testy naszego nowego produktu wypełniając formularz na >STRONIE.

VR DAY – galeria zdjęć

Fot. Emey Studio

Szkolenia VR

Chcesz poznać je bliżej? Zostaw nam maila!